| dydydydy a întrebat:

Cine are niste status-uri mai noi?

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

prietenii adv sunt greu d gasit... nu kuta uh... prietenii avd vin ei sg
cand ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine, gandeste`te ca ma gandesc ca te gandesti la mine

trandafir de la Bacau, hai sa-ti dau numarul\' meu:)):))
te-ai indragostit si iti pare ca ai iubit o viata...dar a venit ziua si te-a dezamagit, ea te-a mintit!
Fytshe, Ge$turi Shy Tup3u asta e taLenTuL Mew, Pe 3cran da Foarte BinE o PrinTsHesa AshA ca Mine.
Nu mai sta, lupta pentru viata ta

atunci cand iubesti un baiat si el nu credee sau nu stie. trateaza- cu indiferenta si sigur o sa vina la tine intrebandu-te "ce s-a intemplat cu tine" si atunci o sa ii para rau...

clasa=sala de tortura, catalogul=dusmanul nr1, carnetul de note=dosareleX, cancelaria=zona crepusculara, sefa clasei=asasinul din umbra
DND duc strutul pe autostrada. Il invat sa'si bage capu'n ciment.
am inceput sa iubesc, totodata am inceput sa traiesc, ca mi-am gasit iubirea...iar un lucru stiu sigur :nu o voi mai lasa sa plece
nu credeam in dragoste la prima vedere dar...tocmai mie mi s-a intamplat sa ma indragostesc la prima vedere; am inceput sa iubesc; acum stiu ce este iubires, stiu ce este fericirea stiu cum e sa fiu langa iubirea vietii mele...t`besk

Luni m-am ganditi sa ma duc la scoala dar am zis ca marti ma intalnesc cu tine. totusi, miercuri pentru ca joi am treaba. dar, mai bine joi pentru ca vineri sunt libera, dar ce zici de sambata, ca poate e mai bine... dar, de fapt uite, ca duminica se anunta zii frumosa. si uite. toata saptamana m-am intalnit cu tine :))
Stii, eu ma gandesc la tine, in timp ce ma gandesc la el,... vreau sa ma gandesc la el dar ma gandesc la tine... incerc sa fac sa ma gandesc la amandoi, dar nu pot pentru ca trebuie sa ma gandesc la el; dar tot cred ca si la tine. :))
te-ai indragostit si iti pare ca ai iubit o viata.dar intr-o singura zi afli ca totu' a fost fals!
La o petrecere un baiat se apropie de o fata:
-Vrei sa dansezi?
-Da.
-Atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun!
:))=))=))=))
anga tine am vrut toata viata sa fiu. dar cand am intrat pe mess si ti-am vazut moaca mai pootin si pikam jos da mai departe dk esti de acord cu mine
http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html#sus
fundita?

| onutzzza_9259 a răspuns:

Eu ti-le spund?