| Piticoottt23 a întrebat:

Cine are sa imi dea si mie statusuri misto?batting eyelashes funda cele mai multe si mai frumoasewinking.

Răspuns Câştigător
| Tsiitsix3 a răspuns:

Eu am pus in joc toata iubirea mea plOua incet si incep sa simt ce va urma ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii; )
stii ca viata e ca zaru.se rostogoleste.cine e mai prost se parleste

FRAIERE te-am pacalit nu pe tine te-am iubit sh te doare inima cand te uiti la poza mea, dar in schimb iti zic ceva. ai grija de zdreanta tha...Te pupa... pe puncte puncte spui numeletau:X sper sa te ajute.Cand gOlitza ta ma puopa.
DoltZe si catifelata
Eu ma fac on pOfolete.
Si ma inmuoi ca on bOlete. funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Tatusuri misto pentru mess – Statusuri de yahoo messenger foarte misto

• Dragostea eterna dureaza 3 luni.

• Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

• Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

• De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?

• A gresi este omeneste…totusi, a da vina
pe altul este si mai omeneste.

• Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

• Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc

1. La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

2. Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data …

3. Wanna go to hell, i have tickets!?!?

4. Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu " i " big grin

5. I don’t need therapy, i need money.

6. Caut nora pentru mama happy

7. Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!

8. Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

9. This status is too cool to be displayed. Try again later!

10. Mesterul Manole a fost singurul barbat care a pus femeia la locul ei!
11. Mai bine mergi incet, decat sa alergi si sa cazi!
12. Cica porocala are gust de branza topita!

| BloodPrison a răspuns:

_[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin

Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante... C faci? big grin. Tragi in manelist d 2 oribig grin

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Sunt intr-un joc pervers,
Mai scriu un vers,
Si uit de tot ce ma doboara;

Lasatzi-ma acolo sus,
Nu-mi punetzi scara!

Tu cu mine
eu cu tine
noi cu voi
facem taraboi

Orice om iubeste
oricew floare infloreste oricine daruieste
orice iubeste

De ce a dat dumnezeu iubirea?
Sa citesti acesta status si sa simti ce este cu adevarat!