| G0LD3N a întrebat:

Cine are server de minecraft si are nevoie de un administrator bun sau stie sa imi faca mie pe WIN 7?

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Am eu deja un server gata facut cu rankuri si de toate til pot da tie
id mess stelistu_cosmin2002@yahoo.com

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Daca ceri suport tehnic totusi lasa si tu un Id de messenger sau skype ca sa te putem contacta.Iti pot face server de Mc daca doresti.Add mark_herman44@yahoo.com

| AliasRadu a răspuns:

Stiu eu. Am unul dar are lag.
O sa-ti trebuiasca TeamViewer si Hamachi. Iati-le si suna-ma pe Skype: allias900.