| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie nick-uri faine? ( le vreau pentru Minecraft, vreau sa ma bag pe youtube)
TheBlackGuy si AwesomenesMiencraft nu se pun straight face

8 răspunsuri:
| llust a răspuns:

LeroyJenkins, JohnSnow, WarrenStark, LordMiner, TresureRush, DiamondKiller, Frostmourne, Ashbringer, Forsaken si lista poate continua happy

| anonim_4396 explică (pentru llust):

Da, eu vrea doar dintr-un cuvant. Singuru nume din 2 cuvinte care mi se pare ca merge e AntVenom, atat happy.

| llust a răspuns (pentru anonim_4396):

Shadow, Ant, Potato, Miles, Mike, Nameless, Skeleton, Spartan, Axinte, Teddy, Jack

| anonim_4396 explică (pentru llust):

Nu prea merg. sad. Umbra. Furnica. Cartof :O. etc
Nameless mai merge dar e greu de pronuntat.

| llust a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai spus ce gen de nick-uri vrei, ai spus doar ca vrei happy si ma gandeam la ceva amuzant, si unic.

| anonim_4396 explică (pentru llust):

Pai da, dar totusi nu ma pot duce pe canal cu numele Cartof :O.
Vreau sa fac video-uri cu Minecraft si LoL. Ceilalti au nume de genu : elok, ostyleo, peepz, unu casperFP, altu DeX. Eu nu stiu ce sa pun sad.

| Robert_Ionica_1994 a răspuns:

Sunt ok

| GabbiC a răspuns:

Incearca Craft.