| costy97 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot sa vand jucatori la Top Eleven Football Manager pe Facebook?

3 răspunsuri:
| andrei_1403 a răspuns:

incearca soccer manager (e mult mai misto)

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deci dai la echipa si dai click pe el si in dreapta jos scrie demite extinde vinde si dai vinde selectezi pretul si dai ok apoi el intrat in lista de transferuri

| cosminutz0109 a răspuns:

Intri in top eleven te duci la antrenament dai clik pe numele jucatorului si sus acolo peste casuta aia cu varsta inaltime grutate abilitati speciale sunt mai multe chestii intro bara...dai la cntrat semnat si acolo itit apare exdinte vinde sau demite dai clik pe vinde stabilesti pretul si astepti ca alt jucator sa til cumpere funda?