| Cjay a întrebat:

Cine imi poate spune si mie o compunere despre "Argoul si Jargonul " sau sa imi zica cum sa fac si eu? Multumesc! aveti o funda si va pwpa Jean :X

1 răspuns:
| addyy a răspuns:

Draga Claudiuhappy
Nu sta nimeni sa iti faca tie compunerea dar iti pot da cateva idei:cauta pe net daca tot il ai fragmente sau exemple care contin jargon si argon, vezi ve inseamna ele, cam cine le foloseste si la ce, apoi spuneti propria parere despre asta-de ce sunt utilizate. Fa o compunere cu propriile idei si fi original. Comenteaza-ti parerea din punctul tau de vedere.Si daca vrei si crezi ca te-am ajutat poate imi da o fundita.numai daca vrei desigur. Te pupa adi :**