| iSpeed a întrebat:

Cine imi putea da niste statusuri in engleza de dor (dragoste) traduse dar sa nu fie spuse prea pe fata genul "te iubesc te iubesc oriunde ai fi te iubesc"... cele mai impresionante fundita

Răspuns Câştigător
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

You're the tear that falls of my face and brakes in my hand.you're love.

The distance makes us be far away but makes our hearts be closer...I stay alone,I hear my heart beating, all disupears with the sadness in your soul

A tear I have gived away for you, the tear falled slowly and it changed to a love dream

Every day withouth you...is like the world without the sun

If I will tell you I like you, it would be a lie.I love you with all my spirit

My life is yours...The love I carry for you is more powerfull than anything and you.You are the princess/prince of my dreams

Va mai oferim niste statusuri de dragoste:

Love is like the snow.it falls easy, it makes you freeze and then it dissupears

I love you.I love you...I love you...This withouth any other words

Love is an element of nature full of imagination

I don't imagine a night without day.I really can't imagine me withouth you

If you see a friend without a smile; give him one of yours.

Nobody deserves your tears, but whoever deserves them will not make you cry.

All good things must come to an end, but all bad things can continue forever.

The walls we build around us to keep sadness out also keeps out the joy.

It's easy to cry when you realize that everyone you love will reject you or die.

Anger, tears and sadness are only for those who have given up
si in romana(nu sunt traduse prea bine):
Eşti lacrima care cade de fata mea şi a frânelor în mâna mea. eşti iubire.

Distanţa ne face să fie departe, ci face ca inimile noastre să fie mai aproape de... stau singur, aud bătăile inimii mele, toate disupears cu tristete in sufletul tau

O lacrima am gived departe de tine, lacrima falled încet şi a schimbat la un vis iubire

În fiecare zi withouth tine... este ca lumea fără soare

Dacă voi vă spun că vă place, ar fi o minciuna. Te iubesc cu tot spiritul meu

Viaţa mea este a ta... iubesc transporta pentru tine este mult mai puternic decât orice şi vă. Tu esti printesa / printul din visele mele

Va oferim niste Mai Statusuri de dragoste:

Dragostea este ca de zapada. ea cade usor, te face sa te îngheţa şi apoi dissupears

Te iubesc. te iubesc... te iubesc... Acest withouth orice alte cuvinte

Iubirea este un element al naturii pline de imaginaţie

Nu-mi imagina o noapte fara zi. eu chiar nu pot imagina-mi să vă withouth

Dacă vedeţi un prieten, fără un zâmbet, dă-i unul dintre dumneavoastră.

Nimeni nu merita lacrimile tale, dar cine le merita nu va face sa plangi.

Toate lucrurile bune trebuie să provină de la un capăt, dar toate lucrurile rele pot continua pentru totdeauna.

Noi construim ziduri în jurul valorii de noi să păstrăm tristete stele, de asemenea, păstrează în bucurie.

Este uşor să plângă atunci când îţi dai seama că toată lumea te iubesc te va respinge sau va muri.

Furia, lacrimi si tristete sunt numai pentru cei care au renunţat