| GaBeLo10 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri misto pentru tableta? Nu vreau link-uri de pe youtube cu jocuri..Cat mai faine, nu conteaza daca s online sau offline. FUNDA! ( P.S.- am ales categoria Adolescenti pentru ca este mai populata si vreau mai multe raspunsuri )

1 răspuns:
| AlexSS1 a răspuns:

Asphalt 8, este multiplayer si cred ca este foarte bun. Clash of Clans, si aceste cred ca eu ca merita, daca iti place footballul si Dream League 2016, tu decizi