| brunetteee a întrebat:

Cine se joaca Lady popular? la voi merge sa va pune-ti domnisoara sa doarma si sa o spalati? de cand cu versiunea asta noua nu mai merge crying

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Eu nu joc, dar sper sa te ajut cu cate stiu.
Cred ca trebuie sa dai dupa chestile alea cu $, puncte, nume, nivel si scopuri. E acolo un fel de sageata dai pe el (nu apesi) si apare FERICIRE; FOAME; SETEA; SANATATEA; ENERGIA si IGIENA.
Ca sa pui domnisoara sa doarma trebuie sa apesi pe ENERGIA si apoi apesi la DORMI. Ca sa speli domnisoara trebuie sa apesi pe IGIENA si apoi la BAIE.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna.

| MaditsSaaa a răspuns:

La mine merge thinking

| PrincesS_1335 a răspuns:

Mie imi merge