| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un banc bun? Ofer funda

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doi homosexuali in avion. La un moment dat in difuzoare se aude vocea comandantului:
- Stimati pasageri, a intervenit o defectiune la motoare si ca urmare a acestei defectiuni ne prabusim... Toata lumea disperata centuri, masti. Unul dintre homosexuali ii spune celuilalt:
- Daca tot murim macar sa murim fericiti! Hai sa ne-o mai tragem odata...
- Esti nebun? Nu vezi cita lume este aici? Nu, nu se poate, spuse celalalt!
- Nu vezi ca toata lumea este disperata? Nu o sa observe nimeni. Uite ma voi ridica in picioare si voi cere de exemplu un pix si o sa vezi ca nu ma baga nimeni in seama.
Vazind ca are dreptate si ca nimeni nu l-a bagat in seama cind a cerut un pix, al doilea homosexual cedeaza si incep amindoi o lucrare periculoasa. Dupa ce au terminat se aseaza amindoi multumiti pe scaune asteptindu-si moartea. In momentul urmator vocea capitanului ii anunta ca defectiunea s-a remediat si ca avionul nu o sa se mai prabuseasca. Apar stewardesele sa vada daca toti pasagerii sunt in regula. Pe un scaun gasesc un batrin alb la fata si plin de voma. - Domnule vi s-a facut rau?
- Normal. Goluri de aer, picaj, spaima...
-Si domnule nu ati putut sa cereti o punga?
- Hmm... credeti ca am avut curaj? A mai cerut unul un pix si si-a luat un f**ai de juma' de ora...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoria?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza categoria. Bun sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze -nu am vazut ca era sectiunea Adolescenti!

Uite ceva mai potrivit... : )

L-am intrebat pe Bula: "Chiar esti hotarat de azi inainte sa tii post negru- cum ai spus?"
Doar ma stii ca sunt om de cuvant. De azi inainte voi tine post negru...intre mese

Bula, la scoala :
- Semnul exclamarii e de mai multe feluri : tipator, strigator, urlator, uimitor...

Bula isi primeste permisul de conducere doar de cateva zile. In timp ce se plimba cu masina pe strazile capitalei este oprit de un politist:
- Dumneata ai lovit cu masina un om. Stii ce trebuie sa faci in astfel de cazuri?
- Da stiu, raspunde speriat Bula, il iau in masina si-l duc la urgenta!
- Atunci de ce nu procedezi asa?
- Nu pot. Am deja cinci raniti in masina...

Mama:Bula de ce ai luat o nota asa de mica in test?
Bula: Din cauza absentei, mama!
Mama: Nu pot sa cred Bula, ai lipsit in ziua testului?!
Bula :Nu mama, baiatul care statea langa mine a absentat!

Niste reporteri de televiziune au fost trimisi la un targ de carte sa intrebe oamenii de ce au venit la acest targ. Ajung si la Bula:
-De ce ati venit la acest targ de carte?
-Sincer sa va spun, s-a scumpit hartia igienica

Bula intra in bar :
-Buna ziua tuturor!
Barmanul: Bula, nu vezi ca esti numai tu si cu mine in bar?
Bula: Aha... de baut la toata lumea! Platesc eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sună o blondă la poliţie:
- Mi-au spart maşina, mi-au furat totul... şi volanul, şi pedalele, şi schimbătorul de viteze, totul...
Peste 5 minute, îşi dă cu palma peste cap şi sună iar la poliţie:
- Vă rog să ma scuzaţi, m-am urcat în spate!

Ce este o brunetă între 2 blonde? Translator.

Trei blonde intra intr-un bar. Sunt fericite, danseaza si canta. Tot comanda fiecare cate ceva de baut.
Barmanul pana la urma, le intreaba ce sarbatoresc. Una dintre ele ii explica:
- Tocmai am terminat un puzzle si ne-a luat numai 3 luni sa terminam.
- Si? Intreba barmanul.
- Pe cutie scria 2-4 ani!

I: - De ce se sparge un zid cand il loveste o blonda cu capul?
R: - Cel mai destept cedeaza

O blonda care s-a saturat sa rida toata lumea de ea se vopseste bruneta, isi schimba numele si pleaca din oras.Pe drum vede un cioban cu o turma de oi.Ce se gindeste ea: toata viata lumea a facut misto de mine, ia sa fac si eu misto de alti, ca acum nu mai sint blonda si nu ma stie nimeni.Zis si facut.Coboara din masina si se duce la cioban.
- Bade, daca-ti spun asa dintr-o privire cite oi ai in turma, imi dai o oaie?
- Da, fata tati.
Blonda se uita de jur imprejur si spune:
- 201
- Da fata tati, intelegerea-i intelegere, alegeti o oaie si a ta sa fie.
Zis si facut.Blonda vesela se urca in masina, cind sa plece ii bate ciobanul im geam:
- Fata tati, daca-ti spun ce culoare naturala are parul tau, imi dai ciinele inapoi?

Cica se duce o blonda la cazino si zice:
-Vreau sa pariez pe 2 numere, dar ca sa castig trebuie sa ma dezbrac. Toti sunt de acord, se dezbraca si arunca zarurile.
-Am castigat, am castigat, incepe sa se bucure ea. Ia banii si pleaca.
La care dealerul zice catre celalalt:
-Tu ai vazut zarurile pe care le-a aruncat?
-Nu, creadeam ca le-ai vazut tu, spuse celalalt dealer.
MORALA:
Nu toate blondele sunt proaste, dar barbatii tot barbati raman...

O blonda, o bruneta si o roscata sunt la detectorul de minciuni.
Bruneta spune:-Ma gandeam ca sunt cea mai frumoasa femeie din lume-"Bip"
Roscata zice:-Ma gandeam ca sunt cea mai frumoas"Bip"
Blonda :Ma gandeam"Bip"

Q: Cum numesti o blonda vopsita brunet?
A: Inteligenta artificiala.

laughing

Daca nu-mi zici o categorie aleg eu tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa mai postezi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce-ti mai plac bancurile cu blonde, huh? tongue
Ok, asteapta sa vezi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi plac bancurile in general. Am observat ca ai insistat cu blonde

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cauta aici ca nu vreau sa postez anumite bancuri:
http://cele-mai-tari-faze.blogspot.it/2013/08/bancuri-cu-blonde.html
N-am insistat, am testat :P

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce am zis gresit (NU REFERITOR LA ASTA) mi se pare ca...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca ce? Ce ti se pare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu mi se pare ca am zis ceva gresit dar nu conteaza, crezi ce vrei, eu nu am zis nimic. Daca te-a deranjat ceva imi zici "in fata", ok?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am raspuns la comentariul asta care este postat de tine :
EmoSmexyGirl a răspuns (pentru goethe):

Dar ce am zis gresit (NU REFERITOR LA ASTA) mi se pare ca...

ai lasat niste puncte de suspensie la final... nu am inteles finalul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca tu crezi ca eu cred ca tu ai impresia ca am spus ceva gresit.
Zi-mi ce... thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba deloc. Asa am lasat impresia?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar dar ai lasat impresia ca am zis ceva care te-a facut sa... Hai pe "pagina noastra" de chat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze. Nu am vrut sa las aceasta impresie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca am zis din gluma ceva aiurea zi-mi. Poate nu mi-am dat seama, scuza-ma ca spun anumite lucruri. Cred ca o sa ma intorc la atitudinea mea "naturala".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai zis nimic aiurea. Raspund greu deoarece incerc sa vad filmul Homefront.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e ca raspunzi greu... Apropo de filme, daca stii raspunde la asta:
http://www.tpu.ro/......sa-fac-am/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A si tradu-mi si ce a zis ala ca nu am inteles big grin

| HaKa93 a răspuns:

2 scheleti se trag de piele.

| anonim_4396 explică (pentru HaKa93):

Mortul viu de sub scara fara trepte

| HaLoGeNNN a răspuns:

De ce a trecut gaina strada? Ca sa ajunga la ou =]]]

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Dar cum a ajuns pe cealalta parte? laughing

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

A traversat pe trecere

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Ma refeream la ou.

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu stiu laughing)

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Cand afli sa-mi zici si mie happy

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Okwinking

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Se duce un francez la medical care seocupa de el :
Doctore, dupa operatie voi putea canta la pian.
-Da
-Grozav, pentru ca acum nu stiu sa cant.

| CartoonN a răspuns:

Era o furnica se pensa si...si-a rupt capul.

| Didishorr a răspuns:

Bula e cu familia la tara de Craciun. Intr-o zi Bula trece pa langa niste oameni care ingropau mortul si spune:
-Buna ziua.
-Nu se spune asa copile, se spune Dumnezeu sa-l odihneasca.
Pleaca Bula mai departe si trece pe langa niste oameni care taiau porcul si spune:
-Dumnezeu sa-l odihneasca.
-Nu se spune asa copile, se spune Dumnezeu sa-l odihneasca.
Pleaca Bula si de acolo si trece pe langa unul care isi facea nevoile si spune:
-Sa-l mananci sanatos.
Funda?

| Alina570 a răspuns:

I-am spus doctorului ca mi-am rupt mana in doua locuri. El mi-a zis sa nu ma mai duc in locurile acelea.

Un zgarcit se duce la o pompa de benzina cu masina si il intreaba pe cel care punea benzina: "Spune-mi, cat costa o picatura de benzina". Calalalt ii spune ca o picatura de benzina e pe gratis la care zgarcitul ii spune: "Atunci picura te rog".

Un barbat ii cumpara nevestwi lui un bilet de avion pentru China cu ocazia aniversarii a 20 de ani de la casatorie.
Prietenii il lauda, ii spun ca e foarte frumos din partea lui si il intreaba ce-i va cumpara nestei lui cu ocazia aniversarii de 50 de ani de la casatorie. "Un bilet de intoarcere" raspunde barbatul.

| Dackvareder123 a răspuns:

Bula catre Strula dupa ce au iesit dintr-un restaurant:
-Ba am uitat sa ma pis
La care Strula:
-Las' ca te invat eu...

| anonim_4396 explică (pentru xBlackB0y):

Eu voiam un banc nu un link

| xBlackB0y a răspuns (pentru anonim_4396):

Alin ii ia papusa din mana surorii sale.
Mama zice:
-Daca nu ii dai papusa surorii tale, te plesnesc de vezi stele verzi!
-Dar mama, nu cred ca exista stele verzi si nici macar nu e noapte!