| Kanpeki a întrebat:

Cine uraste anime-ul Naruto? tongue

Răspuns Câştigător
| 8i9i a răspuns:

Si eu il urmaresc.Am vazut toate episoadele din Shippuuden.

6 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Mie imi placea foarte mult acum 2-3 ani, am toate abtipildurile de la CippiCao.Acum nu mai mai uit, decat daca nimeresc din intamplare pe Animax cand se difuzeaza.

| GeoXD a răspuns:

Jesus, tu intrebi cine uraste animeul naruto si ai o poza cu un personaj din acel anime straight face culmea, si numele rolling eyes "narutomihai"
acum sa nu spui ca am ceva cu tine, nu am nimic cu tine, dar am ceva cu anime-ul ala

sincera, eu urasc animeul naruto, mi se pare foarte copilaresc, personajele sunt conturate ciudat, si episoadele sunt prea multe straight face +ca ma enerveaza faptul ca o lupta minora sau asa ceva dureaza un episod, unele lupte putin mai mari, 3-4 episoade straight face cand nimeream si eu pe animax, vedeam ca se lupta... ex:naruto, sasuke, si sakura cu cu-mai-stiu-cine
peste cateva zile, iar nimeresc cateva secvente din episodul ala, tot aia se lupta, doar ca apar 3 persoane si asa mai departe
deci scuze pentru comentariile astea ciudate dar asta e parerea mea sincera si personala despre animeul naruto

| Diana_6039 a răspuns:

Mie imi place la nebuniE:X:X:XMai ales de sasukebig grin

| Kanpeki explică:

Sa stii ca este si partea a doua numita Naruto Shippuden. Eu m-am uitat la toate episoadele care exista din acest anime. De ce nu te lasa mama ta sa te uiti la el? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc dae mama nu ma lasa sa ma uit la el.Am vazut pana acum 120 de episoade din 220.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma lasa mama pentru ca il considera o prostie.