| anonim_4396 a întrebat:

Coduri bani gta vice city?

380 răspunsuri:
| Ichim_Mihai_1989 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani in gta vice city singura metoda este trei parole care eu am ajuns sa fac bani din asa ceva. prima este fannymagnet.a doua este preciousprotection.iar a treia este bigbang.si asa faci bani. succes

| Contralau_Petrica_1974 a răspuns:

Da-mi mie codul de gta vice city de 1000000$

| Vatamanu_Alexandru_1998 a răspuns:

Ba baga FANYMAGNET si femeile vor veni dupa tine chiar si in masina le duci undeva si le omori si le iei bani.Ca nu exixta coduri de bani.

| HackerHacker a răspuns:

Ai nevoie de un trainer (Ultimate trainer gta vc) si codul de bani este TAB+A dar ai nevoie mai intai de trainer

MULT SUCCES

| gta a răspuns:

Codul de bani este:"INAMORSERBERTAY" ce mai vreti puteti intreba si peste o ora doua va raspund

| alexandru123 a răspuns:

Nu am parole de bani vice city dar am altele

aspirine-viata
panzer-tank rihno
fannymagnet-atrage femeile dupa tine
thugstools-setul de arme1
professionaltools-setul de arme 2
nuttertools-setul de arme 3
lavemelaone-fara politie
youwonttakemealive-cu politie
seaways-mergi pe apa cu masina
bingbang-explodeaza masinile
onspeed-fugi mai repede

nu incercati aceste parole la alte geteauri decat la gta vice city
nu stiu si parole de bani!

| Mitoi_Ionut_1991 a răspuns:

Pentru bani poti face misiuni la vice city
sau pati omor oameni ca uni iti da gramada de bani happy

| Preda_Lacramioara_1968 a răspuns:

Te duci la un magazin de arme si scoti pistolul astepti 5 secunde si vei primi bani