| Anomim2025 a întrebat:

Colegul meu de banca tot deseaza organe genitale pe caietul meu in pauza si apoi rade singur.
De ce crede ca asta este un lucru amuzant? Ce e in neregula cu el?

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

E destul de amuzant, pentru un copil de 12 ani.

Nu știu ce clasă ești. Poate sunteți într-adevăr copii sau poate el are încă o mentalitate de copil.
Cu atât mai grav e că și râde singur.

Spune-i să se maturizeze odată, după care-l ignori.
Există o probabilitate mare să-și dea seama singur că e penibil și n-o s-o mai facă.

| Anomim2025 explică (pentru DeathOfDreams):

Suntem in clasa a XII-a...

12 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Este o obsesie a unor oameni sa deseneze organe genitale. In locul tau l-as face sa muste din banca.

| Anomim2025 explică (pentru GdX):

Totusi ce vad amuzant in asta?

| GdX a răspuns (pentru Anomim2025):

Nu e nimic amuzant. Este o prostie. Aveam si eu unul in liceu care avea caietele pline de organe genitale de barbati si femei si tot radea singur.

| Anomim2025 explică (pentru GdX):

Ce ati facut cu el?

| GdX a răspuns (pentru Anomim2025):

Nu am avut cu cine. Fiecare cu nebuniile lui. L-a prins profu' de mate si l-a facut de ras in fata clasei.

| mihai69 a răspuns:

Atâta are el în cap. Ce poți să aștepți mai mult?!?

| OldSoul a răspuns:

E amuzant ca probabil tu te enervezi si ca nu accepti asta, si asta-i da lui satisfactie.

| Nemessys a răspuns:

Este amuzant pentru el ca abia a aflat de ale si li se pare amuzant.
Asta da dovada de imaturitate. Poti sa rezolvi problema printr-o simpla discutie cu diriginta si cu cateva dovezi.

| Anomim2025 explică (pentru Nemessys):

Daca sunt clasa a XII-a nu o sa pau un paracios sau ceva?

| Nemessys a răspuns (pentru Anomim2025):

Wtf normal ca nu. Daca face ceva ce pe tine te deranjeaza ai tot dreptul sa-i spui. Nu ai de ce tine secret. Eu asa as face chiar si daca ar fi cel mai bun prieten. Bine. prima data ii zic sa se opreasca, daca nu intelege, la diriginta cu el. Deci. daca vrei sa se opreasca mai bine faci cum am zis eu.

| Sociopat a răspuns:

Probabil il amuza ca faci atata caz din faptul ca ti-a desenat o *** pe caiet.