| cristina_3030 a întrebat:

Conteaza foarte mult varsta intr-o relatie? eu am 18 ani si el are abia 14sad, credeti ca ar putea merge o relatie intre noi avand in vedere ca amandoi ne placem si daca el este si mai mic ca mine?sadfara raspunsuri in bataie de joc, va rogkiss

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

De ce nu? La urma urmei sunt doar 4 ani, nu 20.

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Mmm.Poi uite eu am o pr care are 14 si iubitul ei are 19! sE INTELEG DE MINUNE! deci nu vad problm! Stii dragostea nu are varstasmug! Nu tine cont de parerea oamenilor! Tot ce cont sunteti voi doi si dragostea care va uneste!:*

| Logout a răspuns:

Da, conteaza foarte mult. Totusi are 14, e baiat. Baietii la 14 ani nu stiu sa iubeasca, sunt inca copii. Cauta-ti un baiat de varsta ta, daca se poate si mai mare, pentru ca el sigur va fi pregatit de o relatie serioasa, cum cred ca iti doresti si tu. Gandeste-te la 14 ani, ce iti doresti de la o fata? El nu e pregatit de "dragoste", e prea mic, cel putin asa cred eu. insa nu pierzi nimic daca incerci, o aventura cevahee hee, dar nu cred ca el e pregatit. tu ce iti doresti de la el? Ce asteptari ai?

| maryngeorge a răspuns:

Mai intr-o relatie daca va iubiti nu cred ca ar conta diferenta dintre varsta dar de obiei baiatul este mai mare ca fata la voi invers nu cred ca ar fi ceva.
Eu iti urez multa bafta sa va intelegeti sa va iubiti si sa fiti in preuna mult timp

| tequillaXd a răspuns:

Da,dragostea nu are varsta si nici limite love struck

| ClAuDiTzA_8172 a răspuns:

Iubirea nu are varsta...atata timp cat zambiti cand sunteti impreuna si sunteti fericiti nu ar trebui sa va pese de ce spune lumea