| ElizaDemian21 a întrebat:

Contul meu de facebook a fost dezactivat si spune astfel:
"Contul tău a fost dezactivat, deoarece pretinde că este altcineva, iar acest lucru încalcă Standardele comunității Facebook.
În cazul în care consideri că am făcut o greșeală, te rugăm anunţă-ne."
Cum fac sa il activez?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Urât din partea ta.

| lpavel a răspuns:

O adresa de email alternativa nu ai sau nr de telefon...

| Enrica235 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta pentru ca aveam introdus numarul de telefon gresit si nu primeam codul de confirmare (e cea mai simpla solutie, dupa recunoasterea prietenilor din poze). A trebuit sa le trimit o copie dupa CI si sa astept cateva zile pana sa mi-l deblocheze. Poate sa dureze si mai mult din cate stiu, pentru ca e un proces manual...