| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e o diferenta prea mare intre mine si prietena mea eu am 17 si ea are 15 ce parere aveti? big grin mersi anticipat :3

16 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Mă întreb de ce nu-și pun problema asta și alea de 14 care umblă cu tipi de 25...hmm.
Nu e.

| Sergiu6666 a răspuns (pentru MegamortX):

Stiu mi se pare si mie aiurea treaba asta am la liceu la mine fete pe care zici ca vine bunicu sa le ia de la scoala nu iubitul -_-

| YoDenii a răspuns (pentru MegamortX):

Nu isi pun, unele, ma rog..si eu am 14 dar sunt mai realista. laughing pe o colega au adus-o cu politia de la ala de vreo 27 de ani.

| MegamortX a răspuns (pentru YoDenii):

Cred și eu, asta se numește corupere de minori.

| MegamortX a răspuns (pentru Sergiu6666):

Am și eu prin liceu din astea...

| GrigoreVarlam a răspuns:

Nu este!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e mare diferenta intre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, e o diferenta perfect normala.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu este. As spune ca este diferenta de varsta perfecta.

| devor a răspuns:

Nu este....si eu am 15(aproape 16) si iubitul meu face 18 in cateva zile

| galagie a răspuns:

Ai grija sa folosesti prezervative happy Doar nu vrei sa lasi o copchila insarcinata

| galagie a răspuns:

Nu de alta, dar imi pasa laughing... Nu vreau ca peste cateva luni pe TPU sa apara intrebari de genu : cum se creste un copil? happy

| Sergiu6666 a răspuns (pentru galagie):

S-au si mai rau sa te intreb " ce e ala copil? " rolling on the floor)

| galagie a răspuns (pentru Sergiu6666):

Vezi ca ai prins ideea? big grin

| Sergiu6666 a răspuns (pentru galagie):

Da ma prind repede laughing