| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este ceva gresit ca la varsta de 13 ani sa am prieten? Comentati raspunsulhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara suparare, dar este.
Baietii nu aduc nimic bun.Doar nu te mariti la 13 ani, nu?happy
Doar te ''cuplezi'' si apoi te desparti. E pierdere de vreme, suferinta.
Vorbeste cu mama ta.happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zմzմツ a răspuns:

Este ceva normal sa ai la 13 ani prieten in ziua de azirolling on the floor...

Răspuns utilizator avertizat
| justme08 a răspuns:

Eu nu cred ca e gresit, marog fiecare cu parerea lui...dar este doar asa adica nu sunt sentimente profunde care sa conteze cand esti mai mare o sa stii ce inseamna dragoste adevarata...acum este doar asa ca e la modabig grin

| DarinaLove a răspuns:

Paii
in satul meu oricine are prieten/a
nu e rau deloc
toti incepand din clasa a 7 a au
e romantic,si frumos
si iubirea e cea mai frumoasa
suferi, traiesti, etc
si n-are nicio legatura cu maritisul.sa ai prieten (iubit) e ceva diferit de sot >big grin