| VanillaJaguar a întrebat:

Credeti ca unii oameni sunt pur si simplu nascuti sa fie singuri?

11 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Nu,totul depinde de vointa fiecaruia de a schimba ceva in viata!

| SkyPilot a răspuns:

As zice ca da. Am vazut oameni singuratici proveniti din familii care stateau tot timpul impreuna.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, sau doar ca sa ii ajute pe ceilalti

| Sociopat a răspuns:

Faptul ca esti batut in cap si te-ai jucat prea mult LeagueOfLegends si nu mai stii cum sa socializezi nu inseamna ca te-ai nascut sa fii singur.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Sociopat):

Faptul ca esti prea cretin pentru universul asta ma nelinisteste teribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| SabinaQueen a răspuns:

Eu sunt un exemplu!

| kevincube a răspuns:

Asta e decizia fiecăruia, nimeni nu se naşte invăţat. Alţii îşi doresc să înveţe de toate, alţii se limitează din pricina unor frici sau deoarece pur şi simplu nu doresc să meargă mai departe.

Răspunsul meu la întrebare este nu.

| Anonim340 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Toată lume își găsește perechea, doar ca mare parte nu isi da seama. Ai răbdare, răbdarea este virtute!

| AndreeaUcnat a răspuns:

Nu, fiecare om se naște pentru că...se naște. Fiecare om are comportamentul lui. Dacă se nasc, nu au un viitor scris în frunte. Ei își creează viitorul. Chestia cu,, ești născut pentru școală" de exemplu, e o prostie