| TiniS a întrebat:

Credeti ca varsta sau inaltimea conteaza intr-o relatie? De exemplu daca baiatu e putin mai mic ca fata si la inaltime si la varsta credeti ca, conteaza?

Răspuns Câştigător
| mejustme99 a răspuns:

Daca cei doi se iubesc nu conteaza absolut niciun aspect fizic, si nici parerea celorlalti.

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Cica fetele s-ar dezvolta mai devreme decat baietii, de asta eu cred ca ar fi mai bine ca prietenul sa fie un pic mai mare decat tine. Oricum, depinde si de ei acum.
De obicei, daca intre baiat si fata e o diferenta de mai mult de 5 ani, atunci conteaza, insa inaltimea nu e o problema, atata timp cat nu ii deranjeaza ce spun altii.

| AlleSss a răspuns:

Bună!
Nu,în general nu contează. Şi nici aici nu ar conta dacă nu e diferenţă mai mare de 1 an şi nu e foarte vizibilă diferenţa. În caz contrar, însă, este puţin ciudat. Dar, dacă voi vă înţelegeţi nu are de ce să vă intereseze aceste detalii.

| RxTx a răspuns:

La femeile din ziua de azi doar banii conteaza!
Am cunoscut multe cazuri si in familie la mine vreo 4 si intre prieteni si cunostinte apropiati mai multe zeci de cazuri
In care fetele chiar si de 18 ani sunt impinse de parintii lor de societate sa se combine cu barbati si de 40 de ani
Si buncii parintii lor le aplauda pentru ca acei barbati de 40 de ani stiu sa faca cadouri bunicilor fetei ( le cumpara cada boiler gresie le face bucataria boboc le plateste sa isi traga canalizare ) si gata bunica fetei incepe sa il aplaude pe acel barbat care este cu 22 de ani mai mare de cat fata pe care o vind ei pentru niste gresie si ceva cadouri gratare
si parintii fetei sunt mituibili
in ziua de azi parintii fetelor in general cred ca au crescut niste animale in care au investit bani iar acum a venit momentul sa le scoata la licitatie
asa ca poti sa iti cumperi orice camila vrei
depinde de cati bani ai
te intreba cineva cand iti cumperi o masina cati ani ai
te intreaba doar daca poti sa platesti pretul

| devor a răspuns:

Atata timp cat de iubesc nu mai conteaza varsta si inaltimea

| Elii13 a răspuns:

Varsta nu conteaza, atata timp cat intentiile partenerului/partenerei sunt limitate si isi respecta iubitul/iubita. inailtimea in general este punctul slab al fetelor, cel mai des fetele sunt complexate daca iubitii lor sunt mai scunzi ca ele. dar sunt si unele fete pe care nu le intereseaza. sper ca ti-am fost de folos :*

| AndreeaCaramlau a răspuns:

Conteaza doar ce simți tu! Nimic mai mult happy