| RazvanKid a întrebat:

Credeti in ghinion? laughing Spuneti-mi niste intamplari care v-au facut sa credeti in asa ceva... Ce intrebari ciudate mai pun, bă, dar sunt si eu curios. >:

4 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Parerea mea exista noroc si ghinion. Insa acesta nu poate fi controlat in nici un fel. El vine de la sine parerea mea.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ce inseamna la mine o zi cu ghinion? @Cand nu-mi fac parul cu placa, st imbracata nasol si ma intalnesc cu baiatul de care-mi place
@ Cand tranvaiul pleca fix cand am ajuns eu
@Cand pierd bani
@ Cand ma impiedic si cad
@ Cand iau un 3 la mate ca nu stiu o definite
@Cand baiatul ala de care imi place, nu ma place
. nu-mi mai vin in minte idei laughing
@Inca una, cand spun lucruri la nervi si nu realizez ca st atat de dure.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Ghinionul sta la poponetul tau toata ziua si chiar daca vrei sa-l alungi nu poti.e ca un scai laughing.
Hmm.o intamplare: mi-a cazut netul in timp ce raspundeam la intrebarea ta.
Si..ai grija, curiosii mor repede.

| Claudes a răspuns:

Da, cred in ghinion. Intr-o singura zi, la liceu, am luat un 4 la mate, un 3 la Istorie si un 1 la Chimie, si nici macar n-am copiat, si culmea, mi-am si invatat, dar cred si in noroc. O zi buna!