| iuly_4206 a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste scorpion?happy multumesc tongue

52 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cu racul

| cîrne a răspuns:

Cu ce doreste inimioara ta, nebunatica. tu chiar crezi ca...conteaza?

| LCD a răspuns:

Si eu sunt scorpion happy

| inna a răspuns:

Cu racul.

| Puiutz a răspuns:

Eu zic ca nu dupa zodie trebuie sa te iei:d. ci dupa cine iti place cu adevarat!
Zodia nu e pe primul loc.oh go on
:*:*

| Silvia a răspuns:

Cu racul [eu sunt rac :d laughing]

| want2bMajestic a răspuns:

Se potrevesti cu vreo zodie? eu am fost cu o fata care deadreptul era scorpie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot q un scorpin, asta bineintels pana in momentul primei certe...rolling on the floor atunci sar scantei mari de tot...
iti spun din experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu taurul... dar cu ceva scantei uneori. dar asa e mai palpitant laughing

| danutzyscorpyon a răspuns:

Si eu sunt scorpion si mi-a zis o specialista k se potriveste q fecioara sau mai degraba q pestii si e f sigur

| anne_6845 a răspuns:

Scorpion:X:X: adica scorpielaughing

asa is euhee hee...

ador scorpionii k si eu isbig grin

nu t lua dupa zodiiwinking

daca tot ai intrebat cu leul se potriveste scorpionul?(scorpia mai bine zislaughing)rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt scorpion si vb cu un berbec de fff mult timp si ne potrivim numai ca eu sunt cam geloasa si ne certam mai din nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine ks scorpion tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cu balanta...

Amundoua zodiile sunt fascinate de inteligenta si de iubirea suprema.Asa ca balanta e sigura, daca esti fata scorpion, atunci baiatul balanta este un foarte bun seducator, iubitor, si va face cu foarte mare usurinta tot ce vrei tu numai daca primeste si el la fel...

la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsatorul...ca si eu sunt scorpion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar berbecul cu fecioara se impaca?

| belltech a răspuns:

Ar trebui cu Racul si Pestii da mie nu mi-a mers nicu unul nici cu altul. Capricorn pareri impartite, in sensul odata fantastic (sex la prima intalnire), alta data bine si a treia oara prost, Taurul e cam problematic, sex fantastic dar in rest lasa-ma in pace, Leu, sex la prima intalnire si atractie sexuala cu nemiluita (desi ea era cu 22 de ani mai in varsta!) Berbec, sex pasional si posibila relatie (prima iubire adevarata), dar ambii trebuie sa isi faca compromisuri, Gemeni : ne vedem doar in pat, cam asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu scuze!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fecioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot as vrea sa stiu raspunsul, caci tot is scorpion. Dar am citit undeva ca cu, Gemeni, Rac, Pesti.

| marynelush a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine scorpionul se impaca cu varsatorul, deoarece prietenu meu este scorpion, iar eu sunt varsator, si chiar nu ne incurca chiar nimica, adica nu ne certam chiar dac el e gelos, eu mereu sunt partial indiferenta, de aia si nu apar probleme...totusi stiu ca scorpionii merita sa fie cuceritzi, chiar de este foarte greu de facut astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu racul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce zodie vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura nu stiu pentru ca si eu sunt scorpion, dar din cite am inteles de la cei mai maturi scorpionul se potriveste cel mai bine cu pesti si rac, asta in cazul daca e vorba de casatorie dar asa nu stiu nici eu si as vrea sa aflu si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu racii, cu pestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu racii, si cu pestii.

| maftei a răspuns:

Da eu stiu sigur ca se potriveste cu pestii pentru ca stiu cazuri

| maftei a răspuns:

Cu pestii cel mai bine as sigura ca cunosc persoane care el este scorpion si ea pesti si merge bine relatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca scorpionul se potriveste cu balanta pentru ca din cate stiu scorpionul are o personalitate put3rnica, iar balanta stie s cantREASK lucrurile si s lase de l ea (proprie exp3rientza)winkingwinking