| AnaysCosmaSingerActrees1212 a întrebat:

Cu poti sa faci un baiat sa te placa?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde. Trebuie sa fii ori frumoasa ori desteapta. Personal am preferat mereu fetele destepte in detrimentul fotomodelelor. Prefer o fata cu care sa pot discuta aproape orice, nu una care sa stea preocupata de cum arata. Dar sunt barbati carora le place ca femeia sa stea toata ziua in oglinda. De asemenea sunt barbati care te plac doar uitandu-se la formele tale, dar sunt barbati care te plac dupa ce le arunci un zambet si o vorba doua. Depinde de la barbat la barbat. Nu exista un tipar.

| RAY a răspuns:

Baieti care va plac voua vor fete frumoase

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar, nu prea sunt metode sau criterii de a influenta sau a impune cuiva sa te placa, daca el are o alta parere despre tine sau nu-i interesat de persoana ta.
Dar, poti sa fii draguta cu el, sa-i zambesti de fiecare data cand il intalnesti, cine stie, poate ca isi va schimba parerea despre tine.

| neutrino a răspuns:

Tu ai putea sa te schimbi si sa-ti placa un baiat care nu te atrage deloc? Daca baiatul in cauza te stie, te-a vazut si nu si-a manifestat interesul fata de tine, atunci este cazul sa renunti: el nu te merita.

| Nemessys a răspuns:

Daca acel baiat te cunoaste si are deja o parere proasta despre tine, ma tem ca este cam imposibil sa-l faci sa te placa. Poate el are alte preferite si alte gusturi cand vine vorba in a alege o iubita.

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=CLg-CMJ2C10 = contine mesaje subliminale care afecteaza melatina si in 2-3 luni vei avea rezultate finale ( ochi albastri ) sunt subliminale in limba engleza, dar, de exemplu eu sunt roman si intr-o saptamana de cand ascult ( relaxat pe spate in pat, o ora minim pe zi ) am rezultate si ochii mei din negri inchisi s-au facut caprui deschisi, dupa pana se fac albastri mai asculti in continuare. o sa-ti dea o adnotare cu instructiuni pentru efecte mai rapide, uita-te in comentarii, nu sunt singurul la care a functionat. Sau poate ai deja ochii albastri, in fine, oricum nu cred ca o sa ai atata rabdare ( 2 -3 luni pana la rezultatele finale. dar faci cum vrei ) bafta.

| VreauSaAjut2000 a răspuns (pentru VreauSaAjut2000):

Ti-am dat acest sfat, deoarece fetele cu ochii albastri sunt cele mai atractive, dupa parerea mea, daca nu crezi, incearca o saptamana si daca ai rabdare sa incerci, trimite-mi intr-o saptamana mesaj si spune-mi rezultatele ( ca sa aiba efect mai rapid, asculta minim o ora pe zi, daca ai timp liber chiar si doua ore, stai relaxata cu castile in urechi pe spate in pat, si lasa-ti mintea odihnita, nu te concentra asupra mesajului subliminal, pentru ca subconstientul tau o sa-l memoreze automat, dar nu fa activitati in timp ce-l asculti, doar stai relaxata ) succes. sper sa te fi ajutat; )