| eliza a întrebat:

Cui i-a placut printesa sissi? ( cei care au vazut-o) si ce parere aveti despre acest desen animat?

29 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu ma uitam cand eram mica si imi placea foarte mult.big grin Nu ma mai dezlipeam de televizor cand incepea acest desen.Era un desen educativ. Cel mai mult imi placea de printesa Sisi si de printul Frant. Ei au trecut prin multe peripeti, iar pana la urma au fost fericiti impreuna love struck

cami
| cami a răspuns:

Cu printul...[nu mai stiu cum il cheama, cum il cheama?]..eh, nu prea imi placea...
Eu "bagam tare"
Viata cu Louie happy
si Copii de la 402.

| Klara a răspuns:

Stiu ca odata a fost un episod cu unul pe care il chema Pista laughing) Puteau sa zica si ei...Istvan...laughing rolling on the floor tare m-am amuzat atunci
Mda, mi-au placut desenele laughing Frantz era true big grin

| Elly4all a răspuns:

Buna ma uitam cand eram mica era dragut desenul nu stiu dar acum nu ma mai uit la desene asa mult ma uit la animeuri cel mai mult Narutolove struck si nici macar nu prind jetix play pentru a ma uita la printesa sisi dar oricum am o parere buna despre desen:
ByehappyElly

| Mo a răspuns:

Ma uitam cand eram mai mica la acest desen si imi placea foarte mult!

| Lorenyk a răspuns:

Era desenul meu preferat, alaturi de tom & jerry. am vazut-o de vreo 3 ori, ca au tot difuzat-o in reluare. tin minte ca era dezastru daca pierdeam un episod, hahaha. a trecut ceva timp de atunci. dar daca as gasi undeva pe net cateva secvente, m-as mai uita, ca e placut, imi aminteste de copilarie. (nu ca acum as fi foarte mare, la 17 ani)

| Princessee a răspuns:

Eu am vazut.
A fost un desen foarte frumos.
Pacat ca in ziua de azi sunt numai porcari care isi spun cu nerusinare desene animate.

| diavolitza a răspuns:

Eram mica si imi placea la nebunie eram pasionata de rochiile acelea mari si cu tot felul de volanase si fundite. incepeam sa ma prefac prin gradina ca sunt ea...pffff...ce vremurihee hee

| alina88 a răspuns:

La bebei mei le place mult de tot, pana si mie imi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Lizicutafrumusica! Cand eram mik adoram desenele asta insa nu o suportam pe Helena (sau ceva de genu ca nu le mai tin bine numele) si imi doream ca Frant si Sisi sa se casatoreasca desi acum ma amuz cand ma gandesc la chestia asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adoram desenul acesta! Imi placea la nebunie si era dezastru daca pierdeam vreun episod...desi le stiam de dinafara...hee hee Tin minte ca ma jucam cand eram mai mica ...ma prefaceam ca sunt,, sissi"! Era idolul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super faine deesenele cu sissi, dar pacat ca nu le mai da, mi-as dori sa le mai vad din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial foarte frumos si imi pare rau k nu il mai difuseaza pe jetix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos, sa reapara desenele adorite' printesa sissi" pe jetix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost superb... tin minte ca veneam de la scoala si nici nu ma schimbam de uniforma ca incepea printesa sissi laughing ce vremuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii ne-am dori sa o mai revedem pe sissi... a fost una din printesele copilariei noastre. am auzit k exista niste dvd-uri...stie candva ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa Sisi este cel mai frumos desen de care imi aduc aminte. Atunci cand incepea nu ma mai dezlipeam de la TV. Nici nu se compara cu porcarioarele de acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos pacat ca nu se mai divuzeaza..ma uit de cand eram mik si imi palcea foarte mult...as vrea sa le mai vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai frumos desen al copilariei mele...Imi aduc aminte cand eram, mica ma jucam cu rochile mamei si ma prefaceam ca sunt sissi si incepeam sa dansez singura prin casa laughing, pacat ca nu mai se difuzeaza si pe Jetix...Nu ratam nici un episod cand eram mica nici cand veneam de la scoala! love struck :* o ador pe sissi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost cel mai frumos desene animat.In ziua de astazi sunt numai porcarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mam uita la printesa sissi si as ma vrea sa vad desenele sau chiar o poveste de a printesei v-am pupat''bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi-a placut mai vreaucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa sissi a fost un desen foarte frumos si este un mare pacat ca nu mai este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos caut episoadele dar nu le gasescsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie e tere ce frumoasa si mai imi placea coplii de la 402

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut desenel cu pritesa sisi cid a veam 6 amisori sunt foarte frumoase pe liga cele care sunt a cum cu batai cu crim cu arucatul pe gam si multe latere;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; dar vreau sa fie vizonat pe postul de tv la minimax ca pe acest program sunt desene foarte frumoase putise di ce au mie im plac vrooo 2 desene dupa minimaxx si 4 desene dupa jetix sper ca o sa cititi tottt PA PUP PUP LARI DIN BUCURESTI PUP PUP PUP PUP PU P PUP PUP PUP PUP PUP PUP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt super frumoase au fost desenele mele preferate cand eram mica dar si acum imi plac foarte mult cu toate ca acum sunt mare.Andreea13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie miea placu mult de tot mai ale calu ei futuna ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar mi-a placut...si am o parere forte buna despre desen.as mai vrea sa-l vad imca o data ca ca imi amintesc ...perioade din copilaria mea