| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac filmele horror? si de ce? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie... ca trebuie sa-ti raspund la intrebare

15 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Îmi place să trăiesc periculos (cică).
Ăsta e motivul pentru care îmi plac afurisitele alea de filme horror.

| doinitza12 a răspuns:

Au mie mor dupa ele, trezesc un fel de adrenalina in mine, imi place starea asta de teama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Funda-mi dai?

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

winking nu mi-ai zis de ce, dar nu conteaza happy

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Tocmai ca am raspuns... citeste atenta raspunsul tongue

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, da, am vazut, dar nu ii raspuns laughing

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Dar ce reprezinta?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie pentru ca arata realitatea mai bine decat o telenovela siropoasa, pentru ca sunt sadic si imi plac crimele si chestiile de genul, pentru ca frica se invinge uitandu-te la stfel de filme nu evitandu-le.

| Bøøgey a răspuns:

Horror? Imi plac enorm atunci, in timpul filmului, simt ceva natie de adrenalina, mai ales daca suntem mai multi, insa raman cu traume imediat dupa ce se termina. laughing D-aia prefer sa le evit. Nu se compara o ora jumate de placere cu cateva saptamani de sechele.

| sensualus a răspuns:

Intrebarea e de ce multor fete le plac oribilele filme horror

| TOOL a răspuns:

Mie unu-mi plac filmele de acest gen deoarece unele surprind cu originalitatea lor si daca urmaresti cu o fata un film horror e ceva bestialhappy

| Ammizzu a răspuns:

Mie imi plac. Imi plac pentru ca nu am mai vazut pana acum filme horror si par un pic diferite fata de restul filmelor

| Anonim0078965 a răspuns:

Mie..pentru ca frica devine amuzament happy

| Dy2000 a răspuns:

MIE.pentru ca au un dram de actiune, unul de groaza, astfel se creeaza un film plin de mister si esenta.