| Sakura1pinky a întrebat:

Cui ii place naruto shippuuden?

7 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

E cel mai tare anime pe care l-am vizionat si il vizionez! happy Ador actiunea si personajele din Naruto!

| 3thera a răspuns:

Mie.Daca te uiti la raspunsurile pe care le-am dat pana acum, o sa te convingi laughing.

| Cristina_5283 a răspuns:

Mieeee - si sunt o mare fana love struck

| Casa a răspuns:

Si mie imi place Naruto Shippuuden, si da bea astept continuarile sale

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Ador NARUTO si Naruto Shippuden e cel mai tare anime de abia astept sa inceapa Naruto Akkippuden

| PufulethePuffy a răspuns:

Nu cred ca va mai fi vreun anime atat de bun e superb si chiar are o legatura...nu ca celelalte iau un subiect nici nu il termina si incep altul (dragon ball Z) deci iubesc Naruto shippuuden:X

| Youknowimright a răspuns:

Mie mie mie! iubesc animeul asta e cel mai tare! sunt o mare fana! :X:X:X