| naviDIabLO a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu oamenii din jurul meu? Tinand cont ca majoritatea sunt falsi si ipocriti

6 răspunsuri:
| Didi_9407 a răspuns:

La fel cum se poarta si ei cu tinebatting eyelashes zambeste si arata ca nu te doare, nu merita sa renunti la zambetul tau pentru niste impocriti

| ambutisare a răspuns:

Simplu si direct. Totul se spune pe fata, nu te eschiva. Ai grija ce spui. Sunt tot felul de lingai care vor sa se bage sub pielea omului. Ai grija sunt multi. Nu te cobora la nivelul lor.
Deschide ochii.

| razvy_9918 a răspuns:

Pai fii si uh la fel ca ei daca carezi ca altfel n mg

| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa stii sa ii intelegi. Multi par falsi la prima privire dar in timp iti dai seama ca te inseli. Cauta sa raspunzi cu aceeasi moneda. Incearca sa ocolesti oamenii falsi. Cand esti nevoit sa le suporti prezenta raspunde-le in egala masura. Ai grija sa iti apropii persoanele binevoitoare si sa fii dragute cu ele.

| Happyness a răspuns:

La fel cum se comporta ei cu tine, fa te indiferenta fata de ei si arata le ca nu iti pasa ca sunt asa de ipocriti oh go on rar mai gasesti un pr adevarat in ziua de azi. o spun din proprie experienta.sincera sa fiu eu un baiat am pr adevarat m inteleg ft bine cu el si stiu ca nu da cu gura el stie ft mt despre mine si eu despre el. si pe primul loc bine inteles e prietenu cre stie chiar tot despre mine

| Razvan a răspuns:

Ignora-iwinking