| AllNone a întrebat:

Cum as putea sa fac si eu mai multi bani? Stiti, gen, iesit la un suc, bani pentru un joc, ceva de genul. Am 14 ani, stau la bloc. Orice idee care POATE FI PUSA IN APLICARE este binevenita -mini-sarcini, ceva pe calculator, ceva legat de scoala ( sunt la un nivel mediu) o mica-afacere (in limita varstei ), orice (dar nu bratari si alte zorzoane ),*iar parintii nu sunt dispusi sa imi dea bani pentru vreo sarcina.

-fara comentarii rautacioase ( ocupa-te doar de scoala, etc.)

-Cel Mai Bun Raspuns Primeste FUNDA!

6 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

Cred ca am mai vazut intrebarea asta de 3 ori pana acum laughing
Vinde-ti hainele(Cele ce nu-ti mai vin) si jucariile.

| AllNone explică (pentru JetBlueJet):

=) Da, am mai pus-o odata ( a 2 oara ) Jucariile si hainele nu prea mai sunt existente daca ma intelegi.Mersi oricum!

| MadRabbiT a răspuns (pentru JetBlueJet):

Mai bine un ficat, rinichi este o gramada de stiuci! 75.000 de euri

| Zorok a răspuns:

E foarte usor daca ai metode...
1.Cumparati CS GO (chiar daca nu iti plac jocurile pe PC crede-ma ca poti scoate sute de euro) deci te duci la un magazin unde se vand paysafe card-uri de unde iti ieu unul de 5 euro 10 euro etc.I bagi in steam, g2a.com,kinguin iti iei cs go dupa care daca iti raman bani poti sa i bagi pe site-uri la ruleta asa am facut in 1 luna bani de un setup NEXT GEN uitate mai intai pe youtube la videouri gen CSGO 2X.COM CSGO DOUBLE CSGOempire etc este foarte usor.

Daca nu vrei asa poti sa faci in urmatorul fel:
-Faci edit video

-Cauta bani marunti brin buzzunare de la toate hainele din casa dar toateee... casesti vreo 20-30 de lei laughing

| Enrica235 a răspuns:

Angajeaza te la Nightclub

| AllNone explică (pentru Enrica235):

Bine rolling on the floor ( Nu, glumeam )