| Anonnnnn a întrebat:

Cum copiati la teste? nu vreau raspunsuri gen:"invata!"
fundooiiii

Răspuns Câştigător
| Joana96 a răspuns:

Iti scrii pe telefon
tot timpu` am facut asta si a mers :*
succes!
funda?

6 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Pai sunt mai multe variante, in functie de atitudinea profesorului smug
1.Imi scriu ideile principale ale lectiei din care stiu ca dau test pe o hartie mica, si ori o pun in penar, ori o lipesc de scaun, ori o fac mai micuta cat sa-mi poata fi lipita in palma laughing
2.Era o vreme cand la scoala ne punea sa purtam fuste [ fetele chatterbox]si aveam si dres pe noi smugScriam ce trebuia pe o foaie, si o baga sub dres, ca si cum ar fi lipita pe picior laughing Astfel profesorii nu aveau voie sa ne controleze sub fusta, logic raised eyebrows Baietii erau mai putin norocosi laughing
3.Cu caietul pe sub banca thinking
4.Agatam copiuta in interiorul hanoracului [ sau camasii, depinde cu ce eram imbracata thinking]
5. Daca stiam ca nu avem nici o sansa sa copiem, invatam fiecare copil cate o particica din lectie si ne ajutam unul pe altul laughing[de ex. eu invat prima parte a lectiei, si colega / colegul de banca cealalta parte smug]
laughing
De multe ori mi se intampla sa invat lectia cand fac copiute laughing

| swet girl 22 a răspuns:

Eu una imi asez o foita cu ce trebuie sa scriu pe scaun,si copii departand putin picioarele,desigur cu grija sa nu se prinda profesorul, si de multe ori le zic ca ma doare oribil capul si stau cu mana la cap acoperindumi ochii, si cam asa copii eu.Si crede-ma ca niciodata nu m-au prinslove struckfunda

| MarcŞiAtât a răspuns:

Pai...cumperi o sticla de cola la 0, 5 l, o golesti cam pana la jumatate, ii desfaci eticheta si scrii raspunsurile pe ea, apoi lipesti eticheta la loc si pui sticla pe banca. eu am incercat si... a mers ^^

| Name_3685 a răspuns:

Cumpara`ti un pachet de servetele si scrie pe servetellaughing)sau scrie pe bank (mai ales daca e ai mazgalita asa nu o sa`si dea seamalaughing)sau daca stai langa calorifer moti scrie pe elwinkingcam atat imi vn in minte acum:*fundasmug

| RoxyLove_5389 a răspuns:

Ok eu nu voi spune asta fiindca stiu cum e dar pana si eu stiu ca e gresit adica iti voi dao idee insa oh marog ce conteaza faci ce vrei. Poti sa iti scrii raspunsuile discret in palma/pe banca/sa iti pui o fituica in penar etc

| ioanateintreba a răspuns:

Pui biletelul cu raspunsuri in penar si te faci ca cauti un pix casa nu se prinda chiar scotii un pix ( dar nu scoate din penar hartia las-o acolo si citeste! ) bafta! funda? puppy dog eyes