| dara_1781 a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa arate o fata de 15 ani? din punct de vedere fizic?

4 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

In primul rand nu cred ca poti arata decat din punct de vedere fizic. laughing Ca sa iti raspund la intrebare, fiecare va raspunde in functie de propriile sale pareri si preferinte. In primul rand, cred ca o inaltime de 1.65-1.70 este potrivita, sa fie slabuta, sa se arate si sa se comporte ingrijit, ca o viitoare femeie. dar asta e strict parerea mea, nu inseamna ca daca o fata de 15 ani nu corespunde descrierii nu are farmecul ei. Toti avem propriul nostru farmec si de multe ori, micile defecte pe care le consideram de neremediat sunt irezistibile pentru cei din jurul nostru. happy

| 95Cosmin a răspuns:

Dupa mine...sa nu fie nici prea slaba dar nici prea grasa, sa aiba sani, un posterior putin bombat, par lung, ceva in genu asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Ghyslain a răspuns:

Naturala, nevopsita, nemachiata, dar foarte ingrijita. De exemplu, sa aiba o tunsoare draguta, sa fie pensata, un ten curat (fara fond de ten) si unghii cel mult date cu lac transparent. In rest, trebuie sa aiba greutatea ideala, fiindca la 15 ani nu are motive sa fie supraponderala.

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Doamne...straight face adica pe scurt sa arate ca o clona molipsita de societate