| Callyy a întrebat:

Cum cresc in inaltime help am 13 ani si 1.61 ...as vrea sa am 1.70 1, 75 tata e inalt are 1.83 si mama are 1.59.happy
p.s nu vreau raspunsuri gen "esti destul de inalta la varsta ta"

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Omule.ai 13 ani, băieţii se tot dezvoltă, până pe la 18-21 de ani.Stai calm, o să creşti. Poţi încerca să mergi la baschet, polo sau înot.

| Callyy explică (pentru lBroken69):

Sunt fata

| lBroken69 a răspuns (pentru Callyy):

Pana la 21 atunci happy

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai chiar esti destul de inalta la varsta ta. O sa cresti tu, mai ai timp berechet. O sa ajungi la 1.70 in cativa ani, cel mai probabil.

| Ineys a răspuns:

Apuca-te de basket. O sa mai cresti oricum pana la 18-19 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de baschet... oricum cel putin la 1.70m tot vei ajunge

| Msh13 a răspuns:

Apuca.te de un sport de exemplu inot kiss