| Madesz a întrebat:

Cum e mai bine : single sau intr-o relatie?

24 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde si de varsta.
Fiecare etapa a vietii, are avantaje si dezavantaje.
Daca ai 13 ani, este bine a fi singura, daca esti major, este buna si o relatie.
O zi buna happy

| RAY a răspuns:

Eu personal sunt ok singur

| corbulalbrosu a răspuns:

Eu nu simt nicio diferenta. Ma simt la fel de bine ca si atunci demult inainte de casatorie, in perioada cat am fost casatorit si acum dupa ce mi-am recastigat libertatea. Totul depinde de anturaj.

| Drimmero a răspuns:

Cum te simti tu cel mai bine, doar asta conteaza!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O relatie in care amandoi sa fiti inspre aceeasi directie. Gen nu legati si cu obligatii. Amandoi unul ca sa zic asa laughing

| aXy99 a răspuns:

Asta depinde de tine. Daca simti nevoia de o relatie, e mai bine sa o ai, daca nu, e ok si single.

| Florentina9210 a răspuns:

E bine si singur dar si cateodata ai nevoie de cineva sa fie langa tine, sa te sustina, sa iesiti undeva impreuna.

| Idkidk a răspuns:

Într-o relaţie, logic. smug Fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde...o relatie adevarata se leaga pe sinceritate si interese comune ca daca unul candeste diferit fata de celalt atunci va certati mai mereu si mai bine stai singura pana gasesti pe cineva potrivit. Oricum mai ai timpwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ambele? laughing happy

| Madesz explică:

Corbule, ești căsătorit?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Madesz):

Momentan sunt liber ca pasarea cerului.

| Madesz explică:

Exact, Supremo. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Madesz):

Ma bucur ca imi confirmi spusele.

| Madesz explică:

Axy99, nu crezi ca sunt prea mică? 13 ani...zic și eu.

| Madesz explică:

Fabulosule, nu cred ca poate cu stânga laughing laughing

| Madesz explică:

Kitty, dacă îți dau funda, îmi dai și tu. Ok?

| Madesz explică:

ExoDusa, am 13 ani, dar nu asta contează. Nu zic pentru mine. Am întrebat așa, în general...

Răspuns utilizator avertizat
| aKylie a răspuns:

Cati ani ai?laughing

| xkiler007 a răspuns:

Sa fiu sincer mai bine singur mai ales cai 14 februare big grinbig grinbig grin

| Gabriella789 a răspuns:

Pentru mine, in acest moment e mai bine single laughing.

| Quizztime a răspuns:

Relatia cu beneficii. Ai parte de sex si nu trebuie sa ii suporti ei basinile cand are chef. Mai bine de atat nu se poate

| iamEmrys a răspuns:

Depinde de persoana cu care esti in relatie