| anonim_4396 a întrebat:

Cum e o zi obisnuita la voi la scoala?laughing[am pofta de ras, deci lucruri amuzantelaughing]

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu se petrec lucruri amuzante intr-o inchisoare psihologicawinking

| Psihiatra a răspuns:

Pai...incepe de obicei cu ora de mate.profu:
Voi sunteti... urmasii romei. Tudor nu si-a facut tema; mi s`a zbatut ochiul azi dimineata.
Care nu e atent sare profu`:Nu avem nevoie de mobiliei! sau:ti-ai cumparat bilet? Ca vad ca ai vvenit la spectacol laughing
La chimietonguerofu`:
In lume exista 2 tipuri de oameni:inteligenti, cu ratiune, care gandesc, si nuci!(nuci cateodata s schimba cu tufe sau ciuperci, depinde de persoana) laughing.
La franceza profa` ne vorbeste pe ungureste laughing. La istorie profu` cand se enerveaza zice:Mai puilor!
la tehnologie :Vine odata un coleg cu o sticla de apa.Profu`:E carbogazoasa? colegul raspunde ca da.
Atunci da`mi!(si i`a baut apa laughing )

| BeHappyForMe a răspuns:

Pai sa iti zic eu sun la faculate dar e cam la fel avem si noi cursuri si la un curs vine un baiat dragut pe care o colega il place si nici una dintre noi nu e atenta la prof, ne asezam mai in spate unde lumina e semistinsa, si incepem sa vorbim despre el(baiat):
fata oare ce culoare or avea ochi lui?
oare o avea prietena?
numele l-am aflat il cheama adi
si asa trec toate orele de cand a inceput facultatea nu am fost deloc atente la acest curs studiem baiatul, mai mult ea.
in rest vorbim despre tot si toate, suntem mai nazdravane noi radem din orice si orice poate deveni subiect de discutie.

| Andreea_5313 a răspuns:

Sa dorm la ore si sa ma gandesc la love of my lifelove struck

| Tudor_6050 a răspuns:

Pai la mine la scoala se petrec muulte.Profesoara de istorie azi a dat cap in cap doua fete pentru ca vorbeau in ora.laughing. Sau la romaan toti tipam in ora sau dormim.laughing.

| CosMina_9777 a răspuns:

Pai cum sa fiebig grin radem de profilaughingrolling on the floor

de colegii aia mai "prosti"sa zic asabig grin

mai vine cate-o nota de aia aiureasad

ne mai batemhee hee

deci e binebig grin

la tine cum e?