| Analococo a întrebat:

Cum este metinul ro

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Metinul ro este frumos dar greu, faci bani putini si cresti incet dar incerca metin privat cum ar fi metin2 fun sau metin2tim (astea-s pe romana)si aici faci bani ff repede si multi si cresti repedee!

| BlackVeil a răspuns:

Pentru metin2ro ai nevoie de foarte multa rabdare si experienta in joc,daca vrei sa ajungi bun! Daca esti de genul de persoana care se plictiseste repede, iti recomand un server privat de metin2, Alpinemt2 de exemplu, asta il joc si eu cand vreau sa ma relaxez...

| BlackVeil a răspuns:

FakeIllusions
Cel mai stupid joc,dupa parerea ta. Daca TU cresti "ataaat de greu",asta nu inseamna ca alti jucatori cresc greu,daca te duce mintea poti creste foarte repede...
Nivel avansat, la ce nivel "avansat" ai ajuns, lv 65-70, ala se numeste nivel avansat? De aia de 80+ ce mai zici?
Auzi la tine "ban pentru nu stiu ce motiv",ce alt motiv decat hack? Vrei sa zici ca tu ai luat ban pe nedrept? Esti penibil,scuza-ma ca iti zic asta,dar nu am vazut nici un player pe vreun oficial banat pe nedrept! Daca gresesti trebuie sa platesti, chiar daca ai ajuns la nu stiu ce lv, ai investit bani reali si timp. straight face

| BlackVeil a răspuns:

FakeIllusions,prietene,eu jucam metin2 pe vremea cand tu debia descoperisesi internetul, am bagat sute de euro in acest joc, nu-mi zice tu ca ai fi nu stiu ce jucator experimentat...
ps:Nu cred ca vei realiza pe metin ce-am realizat eu! Nu cred ca tu ai fost acela care: -A intrat prima data in v2 si a adus coifurile de 21 +5, de lv1 +6, scuturile de 21 +4, brs-urile +5 si scuturile de 61.
-A facut primul dt-run pana la fierar.
-A intrat primul in v3 si a adus armurile de lv 61+6, de ma intrebau toti de unde naiba am atatea cozi de sarpe cu +...
-Primul cu drop la batalii,magnetice,partizante, clopote de 65, evantaie, in v2.
-Cel ce a adus otelele pe server.
-Cel care batea tot serverul la un loc, cu tot cu top 10.
Intr-un cuvant, nu cred ca esti cel care a ramas in amintirea multor playeri.

| FakeIllusions a răspuns:

Metinul este cel mai stupid joc inventat vreodata.De ce?
1.Grafica lasa de dorithappy
2.Cresti ataaaat de greu incat iti vine sa te lasi de el
3. Daca ai ajuns la un nivel avansat ori iti da game-masterul ban pentru nu stiu ce motiv, ori intrii in criza de yang, ori investesti ca prostu` bani in joc

| FakeIllusions a răspuns:

BlackVeil,prietene,am avut nivelul 85 pe Ro.Nu vorbi daca nu esti in cunostinta de cauza.

| FakeIllusions a răspuns:

Sincer,te felicit.Dar chiar nu am chef sa ma cert cu cinevalaughing.Da,am bagat si eu bani in joc, si pot spune multi, pot spune ca mi-am facut prieteni acolo.Dar la un moment dat trebuia sa ma maturizezwinking. Pentru ca nu iti poti trai viata din Metin2happy.

Întrebări similare