| PandaCrusher a întrebat:

Cum este sa ai un frate geaman?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Mda sunt si parti bune si parti rele. Eu sunt singura la parinti, dar am vazut in scoala gemeni si chiar suntem prieteni.
Partea buna e ca pot face schimb intre ei la examene sau geva in genul, au unele ganduri comune...
Partea rea este ca parintii ii imbraca la fel, le cam incurca numele, iar colegii la scoala le pun porecle (nu urate dar nici frumoase).

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu am, sunt singura la parinti!
dar cred ca ar fi interesant happy

bye-bye

| ßarbie a răspuns:

Ciudat...mama ta te imbraca la fel ca el/ea, la scoala, poate vei/veti primiti jigniri in legatura cu asta(gemenoii, capete rotunde, etc)...deci cred ca e groaznic! Eu nu am sora/frate geaman/a dar nici nu as vrea!
Funda? happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din gemeni si mai am doua surori tot gemene. E ok

| Rei a răspuns:

Enervant .......foarte enervant dar are si multe parti bune.E ca si cum cel mai bun prieten ar sta cu tine 24 din 24 dar te mai si enervează.Dar cu toate astea cred ca sa ai un frate geamăn e un lucru minunat.