| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac credit pe IMVU ?

Răspuns Câştigător
| ina a răspuns:

Am avut cont pe IMVU mai demul si, din cate imi aduc aminte, creditul trebuie cumparat cu bani reali.Sau poate cineva din joc sa iti transfere credit, dar nu stiu cum.

| Buliga_Ioana_1975 a răspuns (pentru ina):

De fapt, puteai si fara bani reali. era o metoda cu MyYearBook.

56 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

1. Dai mancare la caine 2. Iti faci cont pe imvu (unul nou) apoi myyearbook apoi facebook, twitter, myspace te loghezi pe ele de pe myyearbook si primesti 100. 000 lunch money, apoi ii schimbi in credits ( 100. 000 lunch money= 500 credits) 3. Faci toate probele de la free credits 4. Iti faci un cont pe yahoo, intri la free credits, refer a friend, invite be email, scrii adresa de email facuta, si un nume, apoi scrii ceva acolo ca sa nu se prinda de exemplu "wanna come on imvu?" apoi dai continue intri pe adresa de email dai pe yes de 2 ori iti faci contul cu acea adresa si rogi pe cineva sa iti intre pe cont si sa iti dea chat de 5 ori... Primesti 1500 credits si poti face asta cand vrei. 5. Faci tutorial-ul de la chat 6. (doar pentru vip-uri) Te faci creator, faci produse iti faci conturi si cumperi produsele facute de tinehappy Sper ca te-am ajutat:*

| NumeNou a răspuns (pentru Ballet):

Cum te faci croitor? happy

| Ballet a răspuns (pentru NumeNou):

Trebuie sa platesti. Uita`te aici:
http://www.imvu.com/catalog/web_nda.php

| NumeNou a răspuns (pentru Ballet):

A, mersi

| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Intri la free credits da mai jos si vei vedea invite and refer people dupa ce ai dat iti apar trei variante u dai pe ultima invite by email dupa aia iti apar 4 casute in prima scrii emailu tau in a doua numele tau in a treia iar emailu si in a patra numele tau dupa aia dai continue iti csrie ceva cu succes dupa aia primesti un mail cu mesajul acesta : New look, what do you think?, dai pe yes scrii un nume de cont dupa aia mai dai o data pe yes si scrii tot acelasi nume dupa aia continui sa faci contul dupa aia inviti pe cineva sa-ti intre p cont daca el va zice sa intrati deodata uite iti explic eu cum zici u kontu dupa aia zice si el/ea intrati amandoi si scrii numele de cont i dai cerere de prietenie dupa aia iti apare la friend dai de 5 ori chat si vei primi 1, 500 daca vrei sa faci 4 sau 6 conturi intrati pe doua dupa aia faceti pauza de 10 min ca daca nu faceti in turele viitoare nu va mai da credite
Sper ca te-am ajutat
Succes!

| katrina21darrell a răspuns:

Foarte simplu. A)Dai mancare la catelus din 2 in 2 ore, maxim faci 19. B)Intri la home la IMVU, la Chat Now, la Start Toturial... faci 1000 daca faci probele. C)Iti faci cont pe myyearbook faci 500big grin E)Iti trimiti banii de pe myyearbookbig grin 100 000=500 pe IMVU dai de la Home, la free credits acolo sunt multe:*Mai stiu unul, dar acela e secret:*sper sa te ajute modurile mele.

| anonim_4396 explică (pentru katrina21darrell):

Si modul secret? laughing)

| katrina21darrell a răspuns:

Pai:la chestia ce am trimis-o de pe katrina21darrell...cu myyearbook poti sa ii trimiti pe imvu banii.Acolo unde iti e poza la myyearbook jos scrie exchange si buy... tu dai pe exchange si acolo iti vine sa scrii contul de la imvu, parola si cati bani trimiti maxim 100000 pe zi"500 pe imvu":*daca vrei adauga-ma la imvu si mai vb.Eu sunt Katrina21darrell in imvu:*

| JsBeibDOLL a răspuns:

Primu pas iti faci cont pe myYearbook.com si incerc sa castigi L acolo... apoi dai la exchange si completezi acolo... P. S: 200 L pe MY=2 credite pe I. M. V. u.

| deea1237052 a răspuns (pentru JsBeibDOLL):

Costa sa iti faci cont pe myYearbook >? adica daca imi fac cont costa? trebuie s aplatesc cu bani reali?

| IamIce a răspuns:

Cu 2 euro poti face 1000 de credite

| greenyk a răspuns:

Si sa trimiti invitatii celor din lista ta.
Primesti 1500 per persoana care isi face cont si intra in 5 camere.happy

| RaluIlysm a răspuns:

Pai sa stii ca asta cu invitatia e cea mai " Recenta " metoda. adica asa cred eu. Numai cu inv imi fac eu credit. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu stiu tot faza cu cainele... daca te uiti pe imbox. si suntr mai multe de ex joci un joc nu stiu cum se num si daca il castigi iti da 1000de credite sau cam asa cevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca invitatsii falsewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am jucat jocuri pe myyerboock dar cum bani de acolo ii fack in credit? pe imvu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am jucat jocuri pe myyerboock dar cum bani de acolo ii fack in credit?pe imvu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca imvu toolbar si iti da 1000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu invitatii sau cu myyearbook. Te joci si dupa dai exchange

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai simplu mergi pe myyearbook iti faci cont dai invite friends. si primesti 100, 000 pe yearbook si dupa dai la exchange si scrii contul de imvu si primesti 500 de credits.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te invat eu numele meu in imvu este alexutza95alexutza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creditul sa face de la caine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni vrei sa faci credit pe imvu? te invat eu cum poti 1 asa deci iti faci cont pe MyYearbook apoi langa imagine o sa-ti apara buy si exchange dai clik pe exchange si scrii acolo ceti cere 100. 000 credite in yearbok si in imvu 500 faci 500 sau 1000 apoi as vrea sati mai spun o modalitate simpla cu care poti face credite deci iti faci un cont fals pe imvu sau cate vrei tu apoi iti faci conturi pe ele la MyYearbook apoi tiam spus acolo o sa ai exchange dai clikc(exchange dupa ce termini) apoi cand iti cere idu de la imvu nul scrii pe asta nou il scrii pe ala al tau inclusiv parola eu fac asa peste 10. 000 credite pe zi daca vrei sa te invat si cu invitatii sa faci credite cand ai chef 1500 adauga-ma eu sunt Lilykat00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am habar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti faci cont pe myyearbook...si in stanga acolo scrie extrage si buy uh dai la extrage si scrii acolo suna... sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte simplu sh e pe gratis daca ceva contactati-ma pe imvu la contul' tikaboy200 si am sa va ajut cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ff simplu in fiecare zi intra aici www.freecreditsimvu.com vezi ce produse noi sunt si castigi 50 credite per produs te du ci la facebook iti da prima oara 500 cr apoi devii fan si iti da 1000 crdite=zi faci conturi false siti da 1500 intri pe free websimvu mafias sunt o multime de metode.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa fii creator dar e nasol ca trebuie sa cumperi nu stiu ce nume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thmm maalaughing ce my yearbook cu ala castigi 500 daca te loghezi la ei in rest 100 200 la free credits acolo la invite friend ii cel mai simplu faci 100. 000 daca vreirolling on the floor ce va chinuiti voi atata cu hranitul cainelui si din astealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si anca ceva si la comfirma parola trebuie sa mai bagi parola anca o da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu cum sa imi iau un animal dala exe:dala care scrie emo si sta in parul taulaughing si nu stiu de unde sa iau si nici nu stiu cat costa ma ajuta si p mine cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu.trebuie sa te invite cineva la el acasa de 5 ori si primesti 1000 credite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 euro faci 1000 de credite