| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac credit pe IMVU ?

Răspuns Câştigător
| ina a răspuns:

Am avut cont pe IMVU mai demul si, din cate imi aduc aminte, creditul trebuie cumparat cu bani reali.Sau poate cineva din joc sa iti transfere credit, dar nu stiu cum.

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai este simplu. dai la home la free credits si dai acolo refer frends, dai akollo, refer by email, o sa iti apara 4 casute, in prima scrii id, in a 2a scrii numele, in a 3 a acelasi lucru ca in 1, iar in a 4 a, acelasi lucru ca in a 2 a. dai ok apoi dai back to store. trebuie sa astepti un email care iti vine la spam, si iti apare o intrebare can de genu asta:... new look, what do you think?, dupa aceea dai pe el si iti apare o intrebare pe care dai yes astepti sa ti-se incarce iar dupa aia o inchizi si dai din nou pe ea, o sa iti apara sign up in care trebuie sa faci un cont, pui ce nume vrei ce parola vrei si faci contul pe un id fals. ai facut contul rogi pe cineva de la tine din lista sa iti intre pe el si sa iti dea chat de 5 ori. astfel iti vin 1500 credite. poti sa faci cate conturi vrei dar cu id false. trebuie sa fie diferite. per ca ti-am fost de ajutor big grin

| cozmin556 a răspuns:

Ia imvu tolbar si primesti 100 credite si 300 credite pe luna!

| UndeadEnigma a răspuns:

Iti hranesti animalul... exista maii multe cai dai la earn free credits...

| Anonim9425 a răspuns:

DRAGA MEA "ina" si ceilalti!:NU trebuie sa platesti nimic cu bani reali:http://www.imvu.com/earn/ aici ai o gramada de variante cum sa le faci.:D Eu am cont pe imvu : xKiidutsa si iti explic eu acolo cum se fac chiar si 100, 000 intr-o zi :D

| yamacry a răspuns:

Vaaai chinuitilor laughing faci cu shopu mane big grin iti trebuie model de nud il publici de pe alt cont vip trebuie sa treci de peer review si daca ai noroc poti face pan la 200 000 credite reale

| iCreativity a răspuns:

Pentru a face credite, urmareste acesti pasi. :

1. Intra pe www.imvu.com.
2. Du-te la Credits, Earn Credits, cauta refer an friend, invite by email.
3. Du'te pe https://edit.europe.yahoo.com/registration?intl=uk, si creeaza'ti un id nou, cu o parola usor de memorat.
4. Intoarce-te la pagina cu Invite by email, si da-i copy paste id. ului pe care l.ai creeat.
5. Du-te pe www.yahoo.com, si cauta in imbox, mesajul pe care l.ai primit, de la Imvu. Cu yes sau no.
6. Da click pe yes si inchide pagina care ti s.a deschis, fara a completa nimic.
7. Apasa inca odata pe yes, si de data aceasta, completeaza fiecare camp, iar la email pune cateva litere, apoi acel email.
8. Dupa ce ti'ai facut acel cont, roaga in/o prieten/a care joaca Imvu sa iti intre pe contul acela, si sa iti dea 5 chaturi.
Vei observa cum la primul chat, iti vin 5oo de credite, la al treilea inca 5oo iar la al saselea inca 5oo.
Poti creea multe conturi cu acest email, dar intre doua conturi si al treilea lasa o pauza 5 minute.

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (:

| zozolina a răspuns:

Sh de la caineLe ala.dek ai;] din 2 in 2 ore; sau d p facebook/.

| Katakimiku a răspuns (pentru zozolina):

Ce caine? Unde este acel caine? happy

| XxCoOkIeBoNnIeXx a răspuns:

Deci.este o modalitate prin invite friends: google>imvu>credits>earn credits>invite and refer people>invite by email, apoi mai deschizi o fereastra si faci asa: google>yop mail>random email adress>home, copiezi adresa si dupa aia te intorci la imvu, si scrii adresa si la nume si la email, apoi te intorci la yopmail si dai la check inbox, o sa iti apara ceva cu yes or no. dai la yes.inchizi fereastra care iti apare.mai dai odata, inchizi si mai dai odata si ramai acolo.completezi alea si la email pui adresa de pe yopmail. apoi intrii pe imvu si rogi pe cineva sa iti intre pe cont si sa iti dea 5 chaturitongue.apropo.in imvu ma numesc: XxCoOkIeBoNnIeXx tongue

| ClauClauditsa101 a răspuns:

Poti sa ti downloadezi myyearbook e ca un fel de mess si primesti 500 de credite pe zi:*bafta

| andreitzadulce1 a răspuns:

Intri pe imvu si dai la free credits iti va aparea o pagina cu toate metodele eu am ales-o pe cea cu aprezierea imvului pe facebook dai acolo la imi place si iti dau 500 de creditewinking

| lexy1482 a răspuns:

Dai la pets la play with me

| superalin11 a răspuns:

Fa-ti si tu cu meetme e foarte usor
eu iti zic sa incerci

| TallixVanilla a răspuns:

Metoda prin care poti face cei mai multi bani este cea cu invitatiile.
Iti faci un cont de yahoo, pe urma de pe contul tau de IMVU intri la earn credits, pe urma dai pe invite by email.
in primul spatiu pui idu facut de tine, Ex:[ freeimvucredits123@yahoo.com], ma jos scrii orice nume, pe urma dai Continue sau Next nu mai stiu exact.
pe urma iti vine un email, [bla bla it's your friend?] dau Yes, iti apare ca sa iti faci cont pe imvu, scrii numele, dai next pe urma mai dai o data Yes :D
Dupa ce ti.ai facut contul de IMVU, cineva trebuie sa intre pe contul tau de imvu sa.ti accepte invitatia.
Bafta!:*
Si daca mai vrei 500 de credite, persoana care a intrat pe contul tau trebuie sa te invite de 5 ori la chat, deci sa iti apara sus Chat 1, 2, 3,4,5 si mai primesti 500 de credite:D
Mai sunt cateva solutii:
Un click aici (pentru 50 credite la fiecare 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/products_new.php

Un click aici (iti incerci norocu' o data la 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1

Un click aici (merge o singura data) : http://www.imvu.com/fan_rewards.php?source=facebook_fan_promo

Un click aici (pentru a te inregistra pe MyYearBook si sa primesti 500 credite +alte cateva sute de credite pentru alte optiuni [poti completa pana la 2 optiuni pe zi] : http://www.imvu.com/myyearbook

Click aici (pentru a incepe peer review-ul care iti poate aduce pana la maxim 2500 credite pe zi! [Din pacate creditele folosind aceasta optiune se obtin foarte greu, mai exact 5 credite la fiecare 30 secunde] : http://www.imvu.com/peer_review/

Click aici (pentru a invita cat mai multi oameni pe IMVU. Vei castiga 1500 credite pentru fiecare persoana adusa pe imvu) : http://www.imvu.com/catalog/invite.php

***Pentru verificarea adresei de email vei primi 500 credite.

O ultima metoda ar fi cea cu pet-ul pe care-l "poti scoate la plimbare" pentru maxim 19 credite la fiecare 2 ore.

| Sarigocek_Emre_1995 a răspuns:

N-o stiu
scuze

| Pisikutza2001 a răspuns:

Eu stiam ceva de 5 chaturi da nu stiu mai teparte

| Cernestean_Vasile_Iulian_1987 a răspuns:

Asta incers sa aflu si eu

| anonim_4396 explică (pentru Cernestean_Vasile_Iulian_1987):

Eu am renuntat de cand noua varianta de imvu nu merge oh go on.

| Mazilu_Sorin_1997 a răspuns:

Iati un hack de credite