| kissme_5939 a întrebat:

Cum fac sa imi schimb numele de la fb va rog dau fundita si vot :*:*:*

2 răspunsuri:
| pitiqtsa a răspuns:

Dai la profil... editare profil scrie sus in dreapta si daii clik acolo apoi dai clik pe date de contact apoi o sa ti apara acolo ''numele tau real si in dreapta deasupra sau dedesubt la numele tau scrie ''SCHIMBA'' sh dai clik acolo si ti pui ce nume vrei tu ai inteles? fundabatting eyelashes?

| Crina_6989 a răspuns:

Pai intri p fb si sus in dreapta Contul meu > Setarilwe Contului > j acolo schimbi numele :X