| CreaţaWsz a întrebat:

Cum imi dau seama ca un telefon e chinezarie? Inafara de faptul ca e de 3 ori mai ieftin decat originalul.

3 răspunsuri:
| 4drian a răspuns:

Calitatea pozelor, spatiul de stocare, test bluetooth, wifi, meniu, versiune soft,

| WhiteCheetah a răspuns:

Poate sa aiba o mica defectiune, si cei care cumpara sa nu se dea seama.Voi credeti ca daca este la oferta este bun, va inselati.

| moonisol a răspuns:

Daca cauti putin in interior (cand il desfaci dupa ce scoti acumulatorul) trebuie sa aiba pe undeva un scrii cu "made in china" sau "made in korea" mai este si pe cutia care o cumperi poate fi scris made in china. la fel fotocamera intrnetul, soneria sunt mai defectate. sper ca te-am ajutat happy