Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2987478intrebari
Quiz-uri TPU
StarShinerS
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
1 Sep
SATI 287.901AFISARI
128.663VIZITE
114.154V. UNICI

Cum imi dau seama daca iubitul meu ma iubeste cu adevarat? adica,mereu iesim impreuna,ne sarutam, si imi spune ca ma iubeste dar intru la banuieli ca ar putea sa o place pe cea mai buna prietena a mea

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Nu-ți face griji. Dacă te place cu adevărat, îți va demonstra asta.

Poți să-i faci un test. Într-o zi, să-l întrebi :
    1. Ce-ți place la mine? (iar răspunsul lui, te va convinge)
    2. Mă iubești? (aicii. este foarte important răspunsul. deoarece dacă nu este sincer, îți vei da seama foarte repede!)
    3. Ce-ți place la. (aici pui numele celei mai bune prietene ale tale).
    ... La ultima întrebare, răspunsul dacă va fi în genul aceasta :
    ''Păi nu știu. are părul mai frumos decât tine (sau alte exemple) ''. nu este oke. Deoarece atunci înseamnă că simte ceva pentru ea.

Răspunsul potrivit ar fi : ''Eu nu mă uit la altele. deoarece doar pe tine te iubesc.''

Pupici și mult succes cu iubitul :*

explică (pentru Andarock):

Mersi! e o idee foarte buna! PT. asta primesti FUNDA!

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Ok o sa iti spun ceva adevarat, un baiat chiar daca este cu o fata, normal ca ii va placea si de alte fete.Dar tu gandeste-te, din moment ce e cu tine ai la dispozitie mai mult timp decat cele care pot fi " potentiale" Incearca cand iesiti in oras sa te comporti altfel, baietilor le place ca fata uneori sa se comporte altfel ( nu definitiv) sau cand e cu prietenul lui cel mai bun sau prieten bun incearca sa te dai pe langa el sau sa te uiti la el. sa ii atragi atentia