| idontcareeeeee a întrebat:

Cum îmi pot da seama că un băiat mă place? Înafară să îl intreb şi chestii de genu'. :/

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Modul sau de a se comporta in preajma ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, se uita la tine, asculta tot ce ii spui, si daca glumeste atunci când vorbeste cu tine, si zambeste, înseamnă ca e îndrăgostit de tine.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Cum se uita la tine, cum vorbeste, ce glume face cu tine etc. De obicei tu esti ultima care afla ca te place pentru ca. mda.

| gmbod1 a răspuns:

Iti acorda mai multa atentie, se uita la tine cam de 3, 4 ori in 30 de secunde, te intreaba mereu cum te mai simti, iti e bine..etc,sper ca te-am ajutat paa.

| idontcareeeeee explică:

Uhm, înainte vorbeam mult cu el şi mă îmbrăţişam mereu cu el etc. şi totul era super ok dar dintr-o dată am început să numai vorbim dar mereu ne uităm unul la altul însă rare ori mă mai bagă în seamă, şi am observat cum îmbrăţisează alte fete şi se uită la mine în acelaş timp, ar trebui să îl bag în seamă? :-s