| lauricaaa246 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca imi place un baiat? Uneori zic ca e o banala simpatie, uneori chiar cred ca imi place, si uneori cred ca e chiar mai mult de atat. Sunt confuza... Intrebarea mea este care ar fi diferenta dintre a fi indragostit, a-ti placea cineva si a simpatiza pe cineva? Poate o sa considerati intrebarea mea ciudata, dar cred ca m-ar ajuta parerile voastre. Multumesc, dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand nu vei putea dormi cel putin doua nopti consecutive, pe motiv ca te gandesti la el, atunci cu siguranta esti indragostita.

1 răspuns:
| mejustme99 a răspuns:

Simpatizezi un baiat atunci canditi place cum arata, cum gandeste sau cum se comporta, in schimb esti indragostita de un baiat atunci cand il placi la nebunie si nu stii de ce