| AneZniP a întrebat:

Cum imi pot face cont facebook? ca tot am incercat si imi zice ca nu imi pot face cont! cum sa fac?

108 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Inscrie-te pur si simplu pe facebook...respecta "step bye step" ce ti se cere si vei reusi, si eu sunt inscrisa acolo.

| Bishop a răspuns:

Probabil nu merge din cauza anului nasterii (poate e prea mic), daca da, pune si tu unul mai mare. Dai la sign up si complectezi acolo ce ti se cere.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawrence a răspuns:

Intri pe http://www.facebook.com/...si acolo intr-un loc zice Înregistrează-te
Este gratuit şi oricine se poate alătura mai jos scrii ce trebuie si apoi îi dai inregicstrează-te

| mrsolo a răspuns:

Pai, pe facebook iti faci cont simplu, nu inteleg dc iti zice ca nu iti poti face cont, probabil emailu nu e acceptat, sau... poti spune eroarea care tzio da exact?happy

| Pitika_5185 a răspuns:

Pai poate din cauza ca ai bagat ca IP o porecla si nu numele tau.Adica numele si prenumele.Altfel nu pot sa imi dau seamahappy

| dyanna_7195 a răspuns:

Daca esti minor nu te lasa. Incearca si tu alta varsta sau nu ai scris bine mail'u.
Mie mi-a mers...happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu si eu vreau cont pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiuhee hee). am incercat si nu potstraight face

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot pentru ca e de fiecare data cand dau la facebook imi apare contul lui sora mea si nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca toate metopdele eu am incercat si am reusit.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. se poate si daca esti minor. eu am 14 ani si a mers sa-mi fac. intra pe http://www.facebook.com/ j iti poti face. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi spune ca nu sunt eligibil pentru a avea un cont pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un buzz pe denisa.gaman si-ti voi spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine scrie asa,, You are ineligible to register for Facebook''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc si nu pot. poate ne ajuta cineva

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Completeaza intrebarile bine si cu atentie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe site dai niste nume acolo care vrei tu accepti termenii si conditile si dai login sau ce *** scrie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe site dai niste nume acolo care vrei tu accepti termenii si conditile si dai login sau ce *** scrie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.facebook.com...si eu mi-am facut recent cont:) sper sa reusesti

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis elena asa trebuie sa faci! da cati ani ai? eu stiu de lv 9 ani si acum am 18!

Alte răspunsuri