| Pinkyyy;x a întrebat:

Cum imi pot mari sanii? Fara implanturi(silicoane)sau stiu eu, as vrea sa ii am un pic mai mari.

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Purtand sutiene push-up.

| florynnaa a răspuns:

Cica dati-o cu usturoi sau maseazati-i cu degetelelaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Pai depinde cati ani ai... daca esti micuta mai ai rabdare ca poate mai cresc un pic.
Sau poti sa-ti iei un sutien cu burete dar e cam aiurea daca il dai jos
Dar invata sa-ti iubesti corpul asa cum il ai.Si daca chiar nu piti sa-l accepti atunci poti opta si la operati esteticewinking

| Pinkyyy;x explică:

Am 13 ani:* si ii am destul de mediithinking mersii pentru sfaturiblushing :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragetiolaughing ca dupa o sa ai balcoane