| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cum iti dai seama daca iti mai cresc sau nu sanii?
P.S.:1.Nu mie trebuie' sa-mi creasca
2.Dau funditawinking

22 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Am mai vz o intrebare p-aici, tot legata dsp sanii prietenei talehee hee. Si tot am vz ca tu pui mana pe ei, adica ca te lasa. Ce fata! rolling on the floor.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Daca nu-i mai cresc crying Eu pe ce mai pun mana laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Lol. Iti place si tie. Pai dar, nu-s mari? Sau ce nu-i convine ei? Cati ani are? Cum de sta sa ii pui tu mana pe sani? Multe intrebari, dar asta e.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Sunt cat palma mea(pe ei, nu deschisa), ea zice ca sunt mici.Are 14 ani, si ma lasa sa pun mana pe ei fiindca suntem prieteni de la gradiwinking si are incredere in mine.Am facut si baie acum cateva zile(impreuna). Anul trecut la ziua mea mi-a adus prezervativelaughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Tarfa. Oricat de prieteni ati fi voi oh go on.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu e asa tarfa..Sunt singurul cu care se poarta asa. E amuzant ca parca mi-a zis(atunci cand mi-a dat prezervativele) sa am grija cu cine le folosesc laughing

| aleexxaanndrra a răspuns:

Daca esti femeie normal ca vor creste!

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru aleexxaanndrra):

Nu sunt nici fata, nici femeie.Colega si in acelasi timp cea mai buna prietena a mea se plange ca sunt mici(sanii) si ca nu o mai dor.Si o cred ca nu o mai dor ca am pus recent mana si nu am mai fost lovit.

| xey a răspuns:

Te dor sanii, asta inseamna ca cresc

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru xey):

Nu o dor...Pe mine nu ma pot durea

| xey a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Pai daca nu o dor, inseamna ca sanii au facut o mica pauza din crescut

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru xey):

Nu prea ma pricep la sani laughing...Dar a venit la mine si a inceput sa se planga ca nu-i mai cresc sanii laughing

| xey a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Ai incredere in mine, sunt fata, deci trebuie sa stiu despre aceste lucruri

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru xey):

Am am laughing...A zis ca sunt prea mici si dai ca sunt mici(eu spun ca sunt buni fiindca are 14 ani si trebuie oricum sa creasca) sunt cam cat palma mea(palma cand o pui pe ei nu deschisa)

| FloRyX002 a răspuns:

Sunt fete care au sani mici foare mici si au 20 ani asa este organismul lor poate ii ma cresc daca isi pune silicoane apropo baie impreuna la 14 ani itre un baiat si fata? mi se pare putin ciudat daca erati bebelusi mai intelegem ...astea sunt vremurile de azi very very trasnite

| FloRyX002 a răspuns:

Si cei trebuie sani mai mari daca spui tu cas buni...ciudate fete mai ales ce pot gandi la14 ani

| pisii11 a răspuns:

Paii nu iti poti da seama asa ...sanii unei fete cresc pana la 18 ani dupa care daca te ingrasi mai cresc si ei iar daca slabestii iti scad ...deoarece sanii sunt alcatuiti si din grasimi! funda?

| trololul a răspuns:

Nu iti bate capu, mai asteapta cativa ani gaseste un domn generos si pune-ti silicoane.
1. Da, normal ca nu tie.Altcuiva.
2. Sper sa primesc fundita.

| joldesh a răspuns:

Plante cu stimulare hormonala www.marirea-sanilor.com
Iata un amestec de plante care promite rezultate deosebite seminte de marar, radacina de lemn dulce, inflorescente de busuioc si seminte de ananas. Plantele se macina cu rasnita electrica de cafea sub forma de pulbere, dupa care se amesteca in parti egale. Se ia 1 lingurita de amestec de 3 ori pe zi, inainte de masa. Amestecul se tine sub limba un sfert de ora, dupa care se inghite cu apa.
O alta metoda de marire a sanilor este masajul si pentru acesta exista uleiuri speciale, precum: uleiul de germeni de grau si cel de marar. Tehnicile de masaj implica in general usoare miscari de du-te vino asupra sanilor.
Aceste tehnici s-au dovedit a fi foarte eficiente in ce priveste fermitatea si tonifierea sanilor, atunci cand sunt puse zilnic in practica si folosite impreuna cu lotiuni pentru marirea sanilor.

In plus pe blog www.marirea-sanilor.com cresterea sanilor se poate face si prin exercitii recomandate medical - eu le-am primit gratuit sunt peste 30 de videouri...

| Deduta2000 a răspuns:

TPU, ea a intrebat "Cum iti dai seama cand iti cresc" nu tratamente sau glume amuzante. Lasa ca iti spun eu acuma.Acolo unde sunt pietricele, daca iti cresc, de obicei se simte ca un saculet mai tare, daca apesi usor.Iti dai seama cand iti cresc sanii daca ai dureri sau mancarimi. Spune-i prietenei tale sa manance multe fructe si legume proaspete,seminte de mar, miez de nuca, seminte de floarea-soarelui neprajite, alune neprajite.O sa vada rezultatele in cateva luni si... eu sti ce spun, sunt fatawinking