| 12345678912345 a întrebat:

Cum iti exprimi sentimentele faţa de o fata?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui exact ce simți în cel mai frumos mod cu cuvintele tale.

| Deaad a răspuns:

I le comunici cu gura.

Sau prin semne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de-ai spune, ii arati! Sunt destule moduri prin care ai putea face asta, trebuie doar sa ai putina imaginatie. Ii poti inregistra un cantec apoi sa i-l canti chiar tu, poti invata niste versuri frumoase scrise de tine sau luate de undeva daca chiar nu ai imaginatie deloc, ii poti face o surpriza, o masa unde sa luati pranzul sau cina, muzica ei preferata, florile ei preferate, mancarea ei preferata si asa mai departe si ii poti spune dupa aia tot ceea ce simti tu pentru ea, dar intr-un mod cat mai frumos! happy