| Anonimul95t a întrebat:

Cum ma pot anterna sa fac ceva mai multi muschi am inceput prin ridicarea unei gantere de vreo 7 kilograme o ridic de vreo 15 ori fac cateva abdomene si practic ciclismul ar trebuie sa schimb ceva in antrenament am 13 ani credeti ca m-ar putea afecta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| username115 a răspuns:

Atunci ar trebui sa incepi sa-ti diversifici antrenamentul, adaugand si alte exercitii si ulterior ai putea sa-ti dezvolti propriul antrenament mai complex fiindca daca repeti aceleasi exercitii mereu si mereu corpul se obisnuieste cu acel tip de efort la care il supui si vei stagna.

2 răspunsuri:
| username115 a răspuns:

Daca vrei sa faci mai multi muschi du-te la sala si vei beneficia de toate oportunitatile...

| Anonimul95t explică (pentru username115):

Daca nu am bani de sala?