| Bokila a întrebat:

Cum ma pot pensa ca baiat?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tot cu penseta, ca si fetele.
Ca barbat nu prea te poti pensa, ca barbatii nu se penseaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu stiam ca doar maimutele nu se penseaza si se ingrijesc. happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu-mi subtiez sprancenele ca o p! zda, inseamna ca-s neingrijit? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nimeni nu te pune sa te pensezi ca o ***. laughing Nimeni nu te pune sa te pensezi ca aia de-si fac nike in loc de sprancene, mai ales eu pentru ca nu vreau sa-mi fac riduri privind asa ceva dar 10 fire pe luna ditre sprancene cred ca toata lumea poate sa-si smulga. Eu nu cer nimic mai mult laughing.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ca eu firele alea le smulg de pe partea de sus al obrajilor, ca nu vreau sa ajung sa ma barbieresc pana pe nas.
Am sprancenele perfecte, n-am decat puf alb pe langa ele, n-as avea ce pensa pentru aspect, sunt maimuta? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti un salon, preturile incep de la 8 lei ( ceva de cartier ) si ii zici ca vrei natural. Te aranjeaza aia.

| Ruxandra15 a răspuns:

Deci ai putea sa le lasi aceeasi forma doar sa ei perisorul dimprejurul lor. Daca sunt prea groase le poti subtia putin dar nu ca fetele. Este bine sa le lasi aceeasi forma deoarece forma pe care o ai acum este potrivita fetei tale doar trebuie sa ei parul dimprejurul lor. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?

| Bokila explică (pentru Ruxandra15):

As incerca sa mi.l iau singur da imi e sa nu gresesc, app cum sa le subtiez?

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Bokila):

Deci ei un creion de a mamei tale. Sau roaga pe ea. Spune-i ca le vrei mai subtiri si roag-o sa iti deseneze o forma care sa iti place. Dupa desen smulgi incet parul care este in afara lui.

| AliMiha a răspuns:

Mai bine du-te la cosmetica. O sa ti le faca o data la salon si pe urma iti va fi usor sa ti le faci singur. Nu are rost sa strici forma sprancenelor tale...