| LoveYou0 a întrebat:

Cum pot face rost de mai multe like-uri pentru pagina mea de pe facebook? @[411932922215623:0]

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu diferite pagini pentru publicitate!

| Larysa13 a răspuns:

-Eu intru in diferite grupuri unde se fac schimburi de like'uri sau publicitate, eu le dau de pe contul meu, iar ei fac la fel pentru pagina mea.
-Pe diverse pagini la mesaje daca sunt de acord cu un schimb de like'uri!
-Mai fac poze de profil, covers, watermake in schimbul unor like'uri!
-Pagina mea e destul de maricica [ 2ooo si ceva de like'uri ], las mesaje pe unele pagini mai mici cum ca eu le fac publicitate pe poze in schimbul unor like'uri! [ de ex : ele imi aduc 2 like'uri = publicitate printr'o poza, 4 like'uri = publicitate prin 2 poze s.a.m.d ]

| Lalaloveu a răspuns:

Pai eu asa am facut:
Scrii in comentariile unei pagini cu foarte multe like-uri asa:Va rog dati like la pagina... Asa am facut eu multe like-uri. Sper ca te-am ajutat!

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Pentru inceput: Posteaza cat mai multe fotografii si povesti, glume etc.
Fa concursuri! Iti va aduce multa publicitate.
Intra in grupuri de schimb de like's.
Spune-le tuturor de pagina ta!