| constanta_8859 a întrebat:

Cum pot face sa imi fac un videoclip cu pozele mele

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cauta in start la movie maker...

| YoYo a răspuns:

Foloseste windows movie maker.Il ai deja in pc. Intra in C/program files/windows movie maker sau daca ai windows 7 c/program files/windows live/movie maker daca nu ai deloc downloadeaza de pe net. Poti sa unesti pozele sa pui efecte intre ele sa pui o melodie e frumosbig grin. Turoriale gasesti pe net dar sigur iti dai singura seama cum se foloseste este foarte usorhappy

| NevastuicAaA a răspuns:

Cu Movie Maker. E foarte simplu de lucrat cu el.tongue

| Iulia1106 a răspuns:

Cu progamul Windows Movie Maker. (:

| sqrt a răspuns:

Pai pe power point pui toate pozele pe care le vrei pe pgini diferite si dai la slide show poti sa te mai joci peacolo cu forme cu chestii stii tu poti sa pui si muzica daca vrei si voila un videoclip cu tine sau cu pozele tale

| constanta_8859 explică:

Multumesc de raspunsuri