| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un video pe youtube popular? E vorba despre un video de-al meu in care cant. Si as vrea sa am mai multe vizualizari si abonati. Deocamdata am 3 abonati.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| 0Andrew0 a răspuns:

Incearca sa faci reclame la prietenii tai, colegi, familie sau pune cat mai multe cuvinte in casuta cu "Cuvinte cheie, de exemplu :muzica, music, melodie etc.

| 0Andrew0 a răspuns:

Aa si pune cat mai multe videoclipuri pentru a creste sansa de a te cauta i oamenii.

| AnonimulCurios a răspuns:

Incearca sa distribui acel video pe facebook/twitter sau alte site-uri de socializare.